Biezpiena deserts Crispy&Milky eksporta tirgu atradis Polijā un Ungārijā

Uzņēmuma valdes loceklis Igors Aleksejevs ir apņēmības pilns palielināt biezpiena deserta Crispy&Milky ražošanas apjomus un pārliecināts par uzņēmuma sekmīgu turpmāko attīstību: “Vēl pirms gada, tiekoties ar uzņēmējiem un redzot viņu apņēmību, izlēmu, ka man pašam ir būtiski sākt savu biznesu. Veiksmīgi atrodot piena pārstrādes jomā pieredzes bagātu biznesa partneri, aktīvi strādāju, lai Crispy&Milky būtu mūsu jaunā biznesa stūrakmens, un arī nākotnē saredzu plašas iespējas tieši biezpiena desertu ražošanā un eksportā. Priecē, ka mūsu ražotais biezpiena deserts Latvijā garšo gan bērniem, gan pieaugušajiem, bet vēl interesantāk ir aizvien ko jaunu uzzināt par citu valstu pircēju vēlmēm. Piemēram, ja Latvijā pieprasītākais ir Crispy&Milky ar plombīra garšu, tad Polijā vispieprasītākais ir ar vaniļas garšu.”

 

Igora Aleksejeva skatījumā būtiski, ka izvēlētā produkta ražošana ir viegli pārredzama, katru dienu viņš pats pārlūko ražošanas un loģistikas procesu, kas nebūtu iespējams, ražotnei esot citā valstī. Lai arī Crispy&Milky potenciālais izaugsmes tirgus ir Polijā, Čehijā, Ungārijā, un pēc Igora Aleksejeva aprēķiniem ražotnei ekonomiski izdevīgākais izvietojums varētu būt tieši Čehijā, tomēr uzņēmuma vadība vienojās, ka veltīs visus spēkus, lai Crispy&Milky ražotu tepat Latvijā. Tādējādi jau tagad tas nozīmē darbu 12 cilvēkiem uzņēmuma ražotnē un birojā. Visu ražošanai paredzēto biezpienu piegādā SIA “Mālpils piensaimnieks”, tāpat citas izejvielas, iepakojumu, kastes “T&T Group” iepērk tikai Latvijā.

 

Industriālā teritorijā Maskavas ielā, Rīgā uzņēmumam izdevies atrast piemērota lieluma telpas, kurās veikts remonts, uzstādītas jaunas ražošanas iekārtas. SIA “T&T Group” pamatkpitāls ir 277 540 eiro. Lai jauns uzņēmums sāktu strādāt, būtiski ir brīvi pieejamie apgrozāmie līdzekļi. “Izejvielu un iepakojuma piegādātāju uzticību var iegūt pamazām. Sākotnēji ražošanai nepieciešamo izejvielu iegāde jāveic ar priekšapmaksu vai arī ļoti īsā termiņā, tādēļ mums ļoti liels atbalsts bija bankas Citadele piešķirtā 70 000 eiro kredītlīnija, ko nepieciešamības gadījumā varam brīvi izmantot pēc saviem ieskatiem,” pieredzē dalās Igors Aleksejevs.

 

Bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile skaidro, ka „kredītlīniju uzņēmēji izmanto kā īstermiņa kredītu apgrozāmo līdzekļu apjoma palielināšanai, un tas ir populārs finansēšanas veids jaunas preču grupas attīstīšanai, biznesa apjoma palielināšanai un citiem mērķiem. Kredītlīniju sava uzņēmuma attīstīšanai izmanto būvnieki, lauksaimnieki, pakalpojumu sniedzēji, rūpniecības, tirdzniecības, transporta un citi uzņēmumi.”

 

Crispy&Milky top pēc unikālas ražošanas tehnoloģijas, kas nodrošina, ka vafeļu glāzītēs tiek iepildīta dažādu garšu biezpiena masa. Pašreiz Latvijā nopērkami Crispy&Milky ar ķiršu, plombīra, zemeņu garšu, bet uzņēmums ražo arī Crispy&Milky ar vaniļas un šokolādes garšu.

 

Foto: publicitātes

1

TOP Komentāri

avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
0 Komentāru autori
Ha! Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Ha!
Viesis
Ha!

Vismaz var eksportēt un to darīt uz stabilākām valstīm, nevis neprognozējamo Krieviju!