Audiokvartāls un Jānis Skanis satiekās pēc 20 gadiem

Aktieris Jānis Skanis “Audiokvartāla” dziesmas “Nevaru sagaidīt” videoklipā kļūst par leļļu meistaru un meklē jaunus draugus.

“Dziesma ir par ilgām pēc sev tuviem cilvēkiem, par tām sajūtām, kuras mūs pārņem gaidot kādu īpašu satikšanos. Par cerību. Par draudzību.”, stāsta grupas solists Ivars Ozoliņš.

Dziesmas videoklipā ir stāsts par vīru, kurš visu mūžu dara, ko mīl, un savās vecumdienās joprojām, katrā projektā spēj atrast mazos laimes brīžus par ko priecāties. Daloties un rādot šo procesu citiem, viņš tiek ierauts paralēlā pasaulē, kur rodas jaunas draudzības.

Tikšanās pēc gandrīz 20 gadiem. Interesanti, ka visi trīs grupas “Audiokvartāls” dalībnieki un aktieris Jānis Skanis ir kopā piedalījušies teātra izrādēs. Brāļi Ozoliņi pirms vairāk kā 15 gadiem Nacionālā teātra izrādē “Sīkstulis” bija daļa no Kračitu ģimenes, bet Māris Skrodis pērn atveidoja Rūdi un kopā ar Jāni piedalījās uzvedumā “Skroderdienas Silmačos”. Tāpēc puiši saka, ka nevajag pārstāt gaidīt un cerēt, jo nekad nezini kur dzīves līkloči tevi aizvedīs un kad notiks šīs īpašās tikšanās, par kurām dzied dziesmā.

Dziesma “Nevaru sagaidīt” ir no pagājušā gadā izdotā grupas albuma “Viss (nav) tik slikti”. “Audiokvartāls” kopā ar grupu “Sub Scriptum” ir sagatavojuši īpašu koncertprogrammu sieviešu dienai. Jauno dziesmu dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt 8. martā koncertā “Dubults neplīst”, kultūrtelpā “Tu jau zini kur”, kā arī 10. martā Liepājā, klubā “Fontaine Palace”.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar