Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa apsveikums Tēva dienā

Dārgie tēvi un vectēvi!

Sirsnīgu sveicu jūs Tēva dienā!

Šogad Latvijas valstij paliek simts gadi. Tas nebūtu iespējams bez stiprām ģimenēm un dzimtām, kurās būtiska loma ir bijusi arī stipriem tēviem. Tēvs ir mūsu atbalsts un padomdevējs.  Cilvēks, kas veido mūsu izpratni par labo un ļauno, māca tēvzemes mīlestību un lepnumu par savu valsti.

Tēva dotais paliek kopā ar mums uz mūžu. Tā var būt drošības sajūta un atbildība, prieks un mīlestība, zināšanas vai amata prasme. Tēvs ir piemērs, no kura mācīties kopš vismazākajām dienām. Būt tēvam ir prieks, gods un lepnums. Ģimenēs, ko vieno mīlestības saites, tēvs dala ikdienas rūpes ar māti. Tādēļ vēlos īpaši izcelt tēvus, kas ik dienu ir kopā ar saviem bērniem – gan mācoties pirmos burtus, gan kopā lasot grāmatas un ejot skolas gaitas, gan sapņojot un piepildot šos sapņus. Sabiedrībai jūs esat tādi paši varoņi kā savam bērnam!

Tēva dienā novēlu visiem tēviem un vectēviem vairāk laika, ko pavadīt kopā ar saviem bērniem un mazbērniem. Lai šis laiks ir piepildīts, lai jūsu dotais tiek rūpīgi glabāts un nests tālāk!

Foto: velref.lv

TOP Komentāri

avatar