Valsts policija uz aizdomu pamata par zādzību no automašīnas aiztur jauniešus

26.jūlijā Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Lībiešu ielā ir sabojāts žogs un no neaizslēgtas automašīnas nozagta nauda. Valsts policijas amatpersonas notikuma vietā aizturēja divus jauniešus un tiesa vienam no viņiem šodien piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. 

26.jūlijā ap pulksten 11.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Lībiešu ielā, kempinga teritorijā no stāvēšanai novietotas automašīnas “Merrcedes-Benz” tika nozagta nauda. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā un, apsekojot tuvāko apkārtni, aizturēja divas nepilngadīgas personas. Noskaidrots, ka jaunieši kempinga teritorijā iekļuvuši, pārkāpjot pāri žogam, tādā veidā to sabojājot. Pēc iekļūšanas teritorijā jaunieši pārbaudījuši visas automašīnas un, konstatējot, ka viena nav aizslēgta, no tās arī veica zādzību. Naudu viņi sākuši tērēt turpat, kempinga teritorijā. 

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocesi par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, kā arī svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Šodien likumsargi lūdza tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu vienam no jauniešiem, kas stājies spēkā šodien. Savukārt otram jaunietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Valsts policija atkārtoti aicina iedzīvotājus sargāt savus īpašumus un slēgt ciet durvis automašīnām, kā arī neatstāt atvērtus logus. Tāpat atgādinām, ka automašīnas salonā atstātās mantas ir kārdinājums zagļiem. Lai izvairītos no zādzībām, Valsts policija aicina arī aizslēgtas automašīnas salonā neatstāt vērtīgas lietas. 

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Foto: canva.com

TOP Komentāri

avatar