Uzsākta labdarības kampaņa “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas”

Atzīmējot Neste 30 gadu darbību Latvijā, uzņēmums dāvinās īpašos “Neste zīdaiņa pūriņus” tiem mazuļiem, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā katra mēneša 30. datumā sākot no jūnija. Katrā pūriņā iekļautās nepieciešamās drēbītes un higiēnas preces, ar kurām nodrošināt jaundzimušo, ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, tādējādi nodrošinot iespēju jaunajiem vecākiem jau no pirmās dzīves dienas savam mazulim sniegt apzinātu iespēju dzīvot tīrākā un dabiskā vidē. 

“Šī iniciatīva ir daļa no Neste misijas atstāt tīrāku planētu mūsu bērniem, aicinot veikt atbildīgu un dabai draudzīgu izvēli katru dienu. Savā jubilejas gadā 100 ilgtspējīgie pūriņi ir dāvana, ko sadarbībā ar Rīgas Dzemdību namu pasniegsim jaunajām ģimenēm, lai kopīgiem spēkiem rūpētos par planētu, kādu to atstāsim saviem bērniem. Ceram, ka šie pūriņi būs noderīgs atbalsts jaunajiem vecākiem!” stāsta Armands Beiziķis, Neste Latvija valdes priekšsēdētājs.

Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova: “Mēs priecājamies, ka šī iniciatīva sasaucas ar Rīgas Dzemdību nama pamatmisiju – sniegt katram jaundzimušajam drošāko un labāko dzīves sākumu, un tas attiecas gan uz grūtniecības aprūpi un dzemdību palīdzību, gan jauno vecāku izglītošanu par gudru un drošu jaundzimušo aprūpi. Mēs arī ceram, ka to 100 bērniņu vecāki, kas saņems pūriņu un izjutīs šo materiālo atbalstu, neatliks plānus par vēl vienu bērniņu un atgriezīsies Dzemdību namā atkārtoti.”

Labdarības projektā “Atbildīga izvēle no pirmās dzīves dienas” Rīgas Dzemdību nama 3., 4. un 6. stāvā ir izveidotas un uzstādītas arī īpašas instalācijas – fotosiena, pie kuras ikviena jaunā ģimene ar magnētiņiem var salikt sava jaundzimušā bērniņa vārdu un dzimšanas datumu, tādējādi iemūžinot skaisto mirkli, kad bērniņš ir ieradies šajā pasaulē. Instalācijas simbolizē jaundzimušo bērniņu nonākšanu uz mūsu vienīgās jeb A planētas, kurā ir būtiski pieņemt atbildīgas izvēles jau no pirmās dzīves dienas, jo citas jeb B planētas mums vienkārši nav.

Katru mēnesi, sākot no 2020. gada jūnija, īpašo pūriņu varēs saņemt mazuļi un viņu vecāki, kas ir Latvijas iedzīvotāji. Pūriņus varēs saņemt tie bērniņi, kas būs dzimuši Rīgas Dzemdību namā attiecīgā mēneša 30. datumā. 

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar