Šovu «Dejo ar zvaigzni» pamet Mārcis Auziņš

Svētdien, 6. novembrī, aizvadīta jau astotā TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” tiešraide, šajā tiešraidē šova dalībnieki dejoja pasaules mūzikas hitu pavadījumā. Vakara gaitā žūrija un skatītāji lēma, ka šovu jāpamet ģitāristam Mārcim Auziņam un viņa deju partnerei Esterei Beatrisei Klaperei.

Iepriekšējās tiešraidēs pāris mūs priecēja ar tango, lēno valsi, ča ča ča, rumbu, lēno fokstrotu, sambu un pasodobli, bet šajā reizē viņi dejoja Vīnes valsi Eda Šīrana mūzikas pavadījumā. Viņiem uz skatuves pievienojās arī šova kritiķis Ralfs Eilands.

Es neesmu sekojis līdzi tam, kas virmo sociālajos tīklos, tikai tik daudz, cik man pārsūta Estere. Reālajā dzīvē komentāri vairāk nāk no kolēģiem, nav neviena slikta vārda, visi saka, ka es esmu traks,” pirms priekšnesuma savās pārdomās dalījās Mārcis. 

“Tu, Mārci, jūties droši, kad esi satvērienā ar partneri, tad deja arī izskatās un plūst, bet, manuprāt, astotajā raidījumā mazliet pietrūkst ķermeņa plastikas – izdejot harmonijā soli, pievienot rokas kustības, ievērot pozu,” pēc viņu priekšnesuma izteicās žūrijas loceklis Jānis Purviņš.

Šajā vakarā visaugstāko novērtējumu – 30 punktus – no žūrijas ieguva Jānis Pētersons un Olena Čerekova, kā arī Kašers un Paula Kukute, kuri arī šajā reizē spēja saraudināt žūrijas pārstāvi Martu Kalēju-Irbi ar savu priekšnesumu. Savukārt skatītāju simpātiju balvu vakara izskaņā ieguva Jānis Pētersons un Olena Čerekova.

“Man šķiet, ka ir pienācis laiks ar vēl lielāku atdevi dejot treniņos, jo mēs straujiem soļiem tuvojamies pusfinālam, finālam, aug arī mūsu prasības. Jau 2-3 mēnešus viņi intensīvi dejo. Protams, sāk nākt laukā visādi lūzuma punkti, bet tiem ir jātiek pāri un ir jādara uz maksimumu. Viņiem vairs nav, ko zaudēt, ir jāiet, ir jādara!” pēc šova izteicās žūrijas pārstāve Marta Kalēja-Irbe.

Skaties gada gaidītāko un krāšņāko šovu “Dejo ar zvaigzni” svētdienu vakaros plkst. 20:30 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar