Senioru kino klubs ielūdz uz “Ziemassvētki džungļos”

Kinoteātra “Kino Bize” rīkotais senioru kino klubs “Sudraba Bize” nākamtrešdien, 14. decembrī, plkst. 12.00 ielūdz uz Jāka Kilmi svētku piedzīvojumu filmu “Ziemassvētki džungļos” (2022). Pēc seansa apmeklētāji aicināti uzkavēties sirsnīgās sarunās pie tējas un kafijas.

Vēloties saviem skatītājiem sagādāt prieka pilnus kopābūšanas mirkļus labas filmas pavadījumā, turpmāk katru mēnesi senioriem tiks piedāvāts kino kluba apmeklējums par īpašu cenu ar filmas seansu un iespēju pēc tā uzkavēties draudzīgās sarunās. Laipni gaidīti visi seniori!

“Ziemassvētki džungļos” stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārcēlusies uz tālu valsti, jo tēvs ir ģeologs un strādā zelta raktuvēs. Paula ilgojas pēc Ziemassvētkiem, taču ko darīt, ja nav ziemas? Izrādās, Paulas jaunais draugs Ahims ir dzirdējis, ka arī džungļu biezoknī sastopams Ziemassvētku šamanis. Plāns ir rokā! Tomēr bērni nenojauš, cik bīstami un aizraujoši piedzīvojumi viņus sagaida ceļā: pazemes alas, džungļu gari, neparasti dzīvnieki un daudz kas cits.

“Ziemassvētki džungļos” ir pirmā latviešu filma, kas gandrīz pilnībā nofilmēta ārpus Latvijas. Filmas komanda un aktieri – Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Rebeka Šuksta un Elizabete Liepa – gandrīz divus mēnešus pavadīja Indonēzijā, kopā ar vietējiem aktieriem un filmēšanas palīgiem strādājot pie tās veidošanas.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar