Senioru kino klubā dokumentālā filma “1960. gada meitenes”

Kinoteātris “Kino Bize” trešdien, 22. martā, plkst. 12:00 ielūdz uz Unas Celmas dokumentālās filmas “1960. gada meitenes” (2023) īpašo seansu senioriem. Kino klubs “Sudraba Bize” notiek reizi divās nedēļās un arī šoreiz aicina apmeklētājus pēc seansa uzkavēties uz kafijas un tējas pauzi, lai ļautos sirsnīgām sarunām par redzēto.

“1960. gada meitnenes” ir laikmeta atspoguļojums sievietes liktenī. Stāsta varones ir dzimušas 1960. gadā – laikā, kad “sociālisms bija uzvarējis pilnīgi un galīgi.” Tā ir filma par režisores Unas Celmas klasesbiedrenēm, galīgā sociālisma bērniem, vidi, kurā viņas izauga, par jaunību un šodienu. Viņas ir kā otrā plāna spēlētājas, kuras tā īsti nekad nav atklātas. Tās ir savas paaudzes sievietes, vienas no daudzām, kurām dzīve noritēja divās pilnīgi dažādās sistēmās.

Vēloties saviem skatītājiem sagādāt prieka pilnus kopābūšanas mirkļus labas filmas pavadījumā, turpmāk katru mēnesi senioriem tiks piedāvāts kino kluba apmeklējums par īpašu cenu ar filmas seansu un iespēju pēc tā uzkavēties draudzīgās sarunās. Laipni gaidīti visi seniori!

Filma tiks izrādīta latviešu valodā ar angļu subtitriem.

Pasākuma cena, uzrādot senioru apliecību, ir 3,50 Eur. 

Kinoteātris “Kino Bize” atrodas mājīgās telpas Elizabetes ielā 37. Ieeja no pagalma.

Biļetes var iegādāties uz vietas kinoteātrī vai iepriekšpārdošanā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar