Rīga aicina baudīt ziemas priekus slēpojot un slidojot

Iestājoties aukstākam laikam un palielinoties sniega daudzumam, baudīt ziemas priekus galvaspilsētā varēs ne tikai distanču slēpošanas un kameršļūkšanas trasēs, bet arī mākslīgā ledus slidotavā. Tiks nodrošināta arī inventāra noma.

Jau šajā ceturtdienā, 8. decembrī, sāks darboties distanču slēpošanas trase Lucavsalā, savukārt nedēļas nogalē – slēpošanas trase Uzvaras parkā (Uzvaras bulvārī 15) un mākslīgā ledus slidotava Purvciemā (Lielvārdes ielā 141).

Iedzīvotājiem katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00 būs atvērta arī inventāra noma.

Tāpat brīvdienās, 10. un 11. decembrī, būs pieejamas iecienītās “Rīgas Sniega parka” kameršļūkšanas trases (Mežaparka Lielās estrādes teritorijā), ko apsaimniekos SIA “Žagarkalns”.

“Rīgas Sniega parks” pagaidām darbosies tikai sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 21.00 un svētdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00.

Baudīt ziemas priekus darba dienās un brīvdienās var arī Biķernieku mežā (Sergeja Eizenšteina ielā 16), kur distanču slēpošanas trasi ierīkojusi VAS “CSSD”.

Saglabājoties atbilstošiem laika apstākļiem, Rīgas pašvaldība decembrī iedzīvotājiem iecerējusi nodrošināt distanču slēpošanas iespējas arī Purvciemā (pie Rīgas 84. vidusskolas) un Mežaparkā (Kokneses prospektā 39).

Pakāpeniski ierīkošanas darbi ir uzsākti visās minētajās atrašanās vietās.

Foto: Rīgas dome

TOP Komentāri

avatar