Premjere atklāja astotās skolēnu sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts”

Šogad “ZZ Čempionāts” cer pulcēt jau 90% no visiem Latvijas skolēniem, un pirmo reizi sacensību vēsturē varēs piedalīties arī 9. un 12.klašu skolēni. Turpinot tradīciju, “ZZ Čempionāts” tiks veltīts Spēkam un Prātam – diviem elementiem, kuru mijiedarbība ir svarīga skolēnu vispusīgai attīstībai.

 

“ZZ Čempionātu” rīko “Tele2” sarunu karte “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis” jau astoto gadu pēc kārtas, un tajā skolu klases no visas Latvijas sacenšas, demonstrējot spēju sadarboties komandā vienlaikus izmantojot katra talantus un erudīciju.

 

“Latvijas lielākā bagātība ir izglītoti, erudīti un uz sadarbību vērsti jaunieši. Esam gandarīti, ka “ZZ Čempionāts” ir būtisks ieguldījums Latvijas nākotnē – jau astoto gadu rīkojam sacensības ar mērķi popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz savstarpējo sadarbību, cieņu un saliedētību. Lai šogad “ZZ Čempionāts” veiksmīgi noritētu un pulcētu vēl lielāku dalībnieku skaitu, esam investējuši vairāk nekā 200 000 eiro,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Desmitiem tūkstošu skolēnu entuziasms, vienotība un sportiskais gars piedaloties “ZZ Čempionātā” apliecina, ka “ZZ Čempionāts” ir ne tikai gaidīta ikgadēja tradīcija, bet arī iespēja skolēniem radoši izpausties gan individuāli, gan komandā. Valsts augstāko amatpersonu atbalstsir ļoti būtisks, tāpēc priecājamies, ka šogad “ZZ Čempionāta” norisei atbalstu pauž Ministru prezidente Laimdota Straujuma!”

 

Ministru prezidente Laimdota Straujuma: “Man ir prieks, ka tiek rīkotas šādas sacensības, kas apvieno tik daudz skolēnu no visas Latvijas un atraktīvā veidā māca tādas būtiskas vērtības kā saliedētību un draudzību, kā arī mudina bērnus un jauniešus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, būt drosmīgiem, radošiem un darboties komandā. Vēlos teikt paldies pasākuma organizatoriem un visiem atbalstītājiem.”

 

“ZZ Čempionāta 2014” ģenerālsponsors ir “Huawei Technologies Investment Co., Ltd”, kura rīkotājdirektors Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs Kenets Fredriksens (Kenneth Fredriksen) saka: “Uzvarēt vai zaudēt savu draugu lokā ir bijusi neatsverama mācība, no kuras es vēl šodien esmu ieguvējs. Šī mācība ir iemesls, kāpēc es sāku nodarboties ar komandu spēlēm pirms vairāk nekā 25 gadiem. Bērnībā un jaunībā iegūtā komandas darba pieredze man iemācīja daudz vairāk nekā patstāvīgs darbs klasē vai grāmatas. Būdams labs komandas spēlētājs, iegūsti sev visbūtiskāko iemaņu, kāda cilvēkam var būt, jo kopā mēs varam sasniegt daudz vairāk nekā vieni paši. Tas izpildās arī mūsu profesionālajā dzīvē, tāpēc “Huawei” biznesa kutūras pamatā ir komandas darbs. “ZZ čempionāta” gars lieliski saskan ar “Huawei” pamatvērtībām, tāpēc mums ir liels gods būt šī pasākuma ģenerālsponsoram.”

 

Latvijas skolu 4.-12. klašu skolēni ir aicināti pieteikt savas klases dalību “ZZ Čempionātā” līdz 8. aprīlim, reģistrējoties mājaslapā www.zzcempionats.lv. Pēc pieteikšanās klasēm kopīgiem spēkiem jāizpilda radošais mājasdarbs – “Slepenā misija: Labais darbs”, kurā klases ir aicinātas paveikt labu darbu savai skolai, pilsētai vai ciematam. Labākie mājasdarbu veicēji no katra reģiona sacentīsies pusfinālos – 30. aprīlī Madonā, 2. maijā Jelgavā, 8. maijā Daugavpilī, 12. maijā Rīgā un 14. maijā Kuldīgā. Pusfinālos uzvarējušās klases tālāk sacentīsies “ZZ Čempionāta” Lielajā finālā 31. maijā Rīgā.

 

Kā ierasts “ZZ Čempionāts 2014” norisināsies trīs posmos – mājasdarba izpilde, pusfināli un fināls – un sacensības par Latvijas radošākās, vienotākās un sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām noritēs trīs klašu grupās: 4.-5., 6.-8. un 9.-12. klases.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar