Poproka grupa “Bekars” laiž klajā debijas albumu “Sākums”

Jauniešu grupa “Bekars” no Bauskas šodien, 3. aprīlī, laiž klajā debijas albumu “Sākums”. Albuma prezentācijas pasākums norisināsies vietnē “Facebook”. Ikviens interesents no plkst. 18:00 ir aicināts pievienoties un iepazīties ar muzikālās apvienības daiļradi.

Ārkārtas stāvoklis, līdz ar straujo vīrusa “Covid-19” izplatību, teju visiem izmainījis ierasto ikdienas ritmu, tomēr grupas “Bekars” dalībnieki šo laiku pavadījuši produktīvi, strādājot pie debijas albuma. Debijas albumu veido astoņas, mūziķu radītās oriģināl-dziesmas. “Sākumā radījām bilžu formāta albumu, kas ir pieejams tikai vienā eksemplārā, mūsu pašu atmiņām. Tomēr pēdējais pusgads bijis ļoti darbīgs, kad fokusējāmies uz debijas albuma “Sākums” radīšanu,” par aizvadīto laiku stāsta grupas pianists Matīss Kataņenko “Šobrīd ļoti ceram, ka šī gada 15. augustā būs iespēja atzīmēt grupas 5 gadu jubilejas koncertu, lai klātienē tiktos ar klausītājiem un kopā svinētu svētkus. Tikmēr, aicinu pavadīt piektdienu muzikālā atmosfērā, lai iepazītos ar mūsu “sastrādāto”. Būs jautri!” aicina Matīss. 

Jaunā albuma “Sākums” prezentācija norisināsies šodien, 3. aprīlī, izmantojot straumēšanas vietni “Facebook”, plkst. 18:00 ikviens interesents ir aicināts apmeklēt grupas Facebook lapu, lai uzzinātu par stāstiem, kas radušies albuma tapšanas procesā, un baudītu pāris dziesmas akustiskās versijas. Albums “Sākums” būs pieejams arī zināmākajās mūzikas straumēšanas vietnēs – “Spotify”, “iTunes”, u.c.

Grupas sastāvu veido – Armands Rutkovskis (balss, ģitāra), Varis Jātnieks (basģitāra), Jānis Biezais (sitaminstrumenti) un Matīss Kataņenko (taustiņinstrumenti). Puiši no Bauskas kopā pavada laiku jau no bērnības – Armands, Matīss un Jānis – iepazinās pirmskolas izglītības iestādē, pēc tam satikās Bauskas sākumskolā un Valsts ģimnāzijā, līdz 2015. gadā nolēma izveidot pop-roka grupu „Bekars”. 

Līdz šim grupa uzstājusies vairākos Latvijā zināmos festivālos – “Country Bauska”, “Bauska TASTE”  un vairākus gadus koncertējuši arī mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”. 

Grupas koncerts digitālajā formā plkst. 18:00 pieejams Facebook lapā – www.facebook.com/GrupaBekars/

Foto: Ralfs Cimermanis

TOP Komentāri

avatar