Pirmizrāde “Marina Cvetajeva”

Izrādes radošo komandu veido jaunais un daudzsološais režisors Georgijs Surkovs, aktrises Valērija Surkova un Anta Aizupe.

1919. un 1920. gads. Maskava – pilsoņu karā ierautas valsts galvaspilsēta. Mākslinieku vidē vienlaicīgi valda gan bohēma, gan bads un nabadzība. Tam visam pa vidu viena no izcilākajām 20. gadsimta dzejniecēm – MarinaCvetajeva.

Izrādes “Marina Cvetajeva” radošā komanda ir izvēlējušies šodien – šeit un tagad – nodefinēt savu attieksmi pret vēl joprojām pretrunīgi vērtēto personību, izstāstīt savu stāstu par Marinu Cvetajevu.

Viens no izrādes literārajiem pamatiem ir Marinas Cvetajevas darbs “Stāsts par Soņečku” – emocionāli spilgts stāsts par Cvetajevas attiecībām ar jaunu aktrisi Sofiju Holideju, laikā kad viņas vīrs karo pilsoņu karā. Izrādes ir vienlaicīgi gan stāsts par Marinu Cvetajevu, gan izrādes radošās komandas meklējumi uz jautājumu – kas ir mīlestība?

Marina Cvetajeva ir krievu dzejniece, prozaiķe un tulkotāja, viena no izcilākajām 20. gadsmita literātēm. Būtisku izrādes sastāvdaļu veidos izrādē dzirdamā Marinas Cvetajevas dzeja.

Vairāk informācijas teātra mājaslapā: www.dirtydeal.lv/teatro un www.draugiem.lv/Dirty-Deal-Teatro

Izrādes 18.oktobrī plkst. 19:00 (pirmizrāde) un 20.oktobrī plkst. 19:00

TOP Komentāri

avatar