Par Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti jau 278 trešo valstu pilsoņi

Pēdējo diennakšu laikā ir konstatēti vēl vairāki Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas gadījumi, proti 6. augustā tika aizturētas 5 personas, 4 Irākas un 1 Ēģiptes pilsonis, 7. augustā 38 Irākas pilsoņi, 8. augustā 35 trešo valstu piederīgie, savukārt šodien uz doto brīdi aizturētas vēl 140 Latvijas – Baltkrievijas valsts robežu nelikumīgi šķērsojušas personas. 

Vienā gadījumā vakar robežsargi ir novērsuši valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu, proti, saņemot informāciju un konstatējot nelikumīgas robežas šķērsošanas mēģinājumu, Valsts robežsardze ir koncentrējusi spēkus un novērsusi personu grupas septiņu vai vairāk personu sastāvā nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu. 

Kopumā uz doto brīdi par tīšu nelikumīgu Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas šķērsošanu aizturēti ir 278 trešo valstu piederīgie, pamatā tie ir Irākas pilsoņi. 

Visos gadījumos pēc Krimināllikuma 284. panta otrās daļas par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu personu grupā uzsākti kriminālprocesi.

Foto:canva.com

TOP Komentāri

avatar