Līgo svētku brīvdienās Rīgas sabiedriskajā transportā nevarēs braukt par brīvu

Rīgas pašvaldība atgādina, ka šogad Līgo svētku brīvdienās – 23. un 24. jūnijā – sabiedriskajā transportā nevarēs braukt bez maksas kā tas bijis iepriekšējos gadus. Tajā pašā laikā spēkā būs visi noteiktie braukšanas atvieglojumi. 

Kā ziņots, lai neveicinātu drūzmēšanos un  ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar Covid–19 izplatību, pēc konsultācijām ar epidemiologiem šādu lēmumu 11. jūnijā pieņēma Rīgas domes pagaidu administrācija. 

Sabiedriskais transports

No sestdienas, 20. jūnija, līdz trešdienai, 24. jūnijam, sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) galvaspilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Plānojot braucienu “Rīgas satiksme” aicina, pārbaudīt aktuālo informāciju www.rigassatiksme.lv vai pa informatīvo tālruni 20361862.

Biļetes

Laika posmā no 20. jūnija līdz 24. jūnijam sabiedriskajā transportā būs derīgas biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Savukārt darba dienu biļetes minētajā laika posmā nedarbosies. 

Klientu apkalpošanas centri

Sestdien, 20. jūnijā, un pirmdien, 22. jūnijā, klientu apkalpošanas centri strādās no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajās dienās būs slēgts.

  1. jūnijā klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, visi pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti.
  2. un 24. jūnijā visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Autostāvvietas

Pirmdien, 22. jūnijā, maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00, Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 22. jūnijā varēs izmantot bez maksas.

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas.

Pazemes stāvvieta Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama pirmssvētku un svētku laikā strādās atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

TOP Komentāri

avatar