Laurim Valteram iznācis mūzikas albums

Mūziķis Lauris Valters otrdien, 8. oktobrī laidis klajā savu pirmo albumu “Mirklī ieklausies” un singlu ar mūzikas video “Es zinu!”

2019. gads mūziķa Laura Valtera dzīvē ir bijis radoši bagāts. Nesen Lauris svinēja atvēršanas svētkus savam dzejoļu krājumam “Visumā Veidoti Vārdi” un tagad publikai tiek nodots mūzikas albums “Mirklī ieklausies” un jauns singls “Es zinu!”.

Albuma atklāšana notika 8. oktobrī Mākslas centrā NOASS, kurā mūziķis saviem draugiem, atbalstītājiem, ģimenei un galvenokārt mīļajai sieviņai Vitai viņas dzimšanas dienā, bija sarūpējis muzikāli sirsnīgu vakaru, piedaloties Katrīnai Dimantai, Rūtai Dūdumai – Ķirsei, Mārim Vitkusam, Jānim Olekšam un Mārtiņam Opmanim. Līdz ar albuma prezentāciju, klajā nāk arī dziesma “Es zinu!”, kura tapusi ar dzejnieka Klāva Elsberga vārdiem un šīs kompozīcijas video klips, kura režisors, operators un video autors ir Kristaps Selga. Dziesmas ierakstu un skaņas apstrādi veicis producents Reinis Briģis.


Dziesma “Es zinu!” ir viens no singliem, kas iekļauts jaunajā albumā. Kopumā klausītājiem tiek nodotas 18 spēcīgākās Laura Valtera dziesmas, tajā skaitā, dziesmas: “Tad apstājās laiks” , “1836”, “Būtu tā vērts”, “Nāc!”, kā arī dziesmas ar kurām Lauris piedalījies Supernovā “Magic Years”, “Lovers Bliss”.

Jāatzīmē, ka šis ir pirmais mūzikas albums, ko Lauris izdevis kā solomāklinieks, mūziķis neslēpj savu saviļņojumu par rezultātu: “Man ir patiess prieks, ka manas pēdējo gadu solo karjeras kompozīcijas ir beidzot atrodamas vienkopus. Sajūta ir lieliska un ceru, ka klausītāji arī varēs uz mirkli apstāties un ieklausīties šajās dziesmās.”

Īpašu pateicību albuma tapšanā mūziķis pauž Laurim Kalniņam par dizaina izstrādi, Kristapam Selgam par noformējumu.

Par albuma tituldziesmu tika izvēlēta Laura Valtera dziesma “Mirklī iekausies”, kas šajā steigpilnajā pasaulē aicina apstāties un mirklī ieklausīties, novērtējot to, kas ir dots, iedrošinot ikvienu klausītāju sajust un piedzīvot katru mirkli ar 100% klātesamību – arī izjust mūziku, vārdus un to radīto savstarpējo vibrāciju. Albumā iekļautās dziesmas raksturo vieglums un brīvība.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar