Jaunais gads Rīgā sagaidīts ar svinībām 11. novembra krastmalā

Rīgā jau par tradīciju kļuvusi Jaunā gada sagaidīšana 11. novembra krastmalā. 2020. gadu sagaidīt krastmalā, klausīties mūziķu priekšnesumus un vērot svētku uguņošanu bija pulcējušies vairāki desmiti tūkstošu iedzīvotāju, tostarp rīdzinieki un pilsētas viesi gan no Latvijas novadiem, gan ārvalstīm.

Pasākumu vadīja Kārlis Anitens, bet par muzikālo noskaņu rūpējās dīdžejs [Ex] da Bass. Apmeklētājus priecēja arī grupa „Contryside” un Atis Ieviņš & The Rock Brothers. Tieši gadu mijā svinību apmeklētāji vēroja svētku uguņošanu, kuras māksliniecisko priekšnesumu nodrošināja SIA „International Fireworks Design”, bet muzikālo noformējumu veidoja dīdžejs [Ex] da Bass. Pēc svētku uguņošanas svinības turpinājās kopā ar mūziķi Ozolu un dīdžeju [Ex] da Bass.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja sasildīties pie dzīvās uguns objektiem un iegādāties tirgotāju piedāvātos gadu mijas tradīcijām raksturīgus ēdienus un dzērienus. Ikvienu krastmalā priecēja svētku egle „Zeltīte”, kas ir viens no festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” objektiem.

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs izsaka pateicību visiem svētku organizatoriem, māksliniekiem, tehniskajam personālam, kā arī policijai, kas gādāja par drošu svētku norisi. „Īpašu paldies saku arī visiem pasākuma apmeklētājiem, kas dod pārliecību, ka šī ir lieliska tradīcija – svinēt svētkus kopā,” saka pilsētas mērs.

 Svētku pasākumu 11. novembra krastmalā atbalstīja Rīgas pašvaldība, organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. 

Foto: publicitātes (Ģirts Ozoliņš F64)

 

TOP Komentāri

avatar