“Country Bauska” festivāla norise šovasar nav iespējama

Jūlijā plānotais “Country Bauska” festivāls, kā ziņo festivāla organizatori, 2021. gadā nenotiks. Tas saistīts ar šobrīd valstī noteiktajiem un joprojām aktuālajiem ierobežojumiem, un piesardzības pasākumiem, kas neļauj pasākumu aizvadīt plānotajā apjomā. Tāpēc, diemžēl, pasākuma norise šajā vasarā nav iespējama. 

Rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, arī 2021. gada vasarā kantrimūzikas draugiem tikties Bauskā nebūs iespējams. 

“Diemžēl situācija valstī, tostarp, pulcēšanās iespējas, joprojām nav atgriezušās tajā līmenī, kādas tās bija pirms pandēmijas. Tas mums arī šovasar liedz organizēt festivālu, kura ietvaros bija plānota ne tikai ļoti krāšņa mūzikas programma ar ārvalstu un vietējiem māksliniekiem, bet arī ar virkni citu aktivitāšu. Joprojām ir ierobežotas iespējas uz festivālu ierasties ārvalstu mūziķiem, un, jāņem vērā, ka tik kupla pulcēšanās, kāda tā ir mūzikas festivālos, joprojām nav droša, un var apdraudēt kā pasākuma organizatorus un māksliniekus, tā arī pašus apmeklētājus un viņu kontaktpersonas,” skaidro festivāla producents Mārtiņš Jātnieks. “Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantrimūzikas draugi, tāpēc, esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un lieliskā atmosfērā spēsim radīt svētkus”.

2020. gadā “Country Bauska” festivāls būtu norisinājies jau divdesmito reizi. Tajā bija paredzēts dzirdēt tādus mūziķus kā Jessica Lynn (ASV), Doug Adkins (ASV), kā arī Latvijā iemīļotos māksliniekus – “Klaidonis”, “Dakota”, “Sestā Jūdze”, “The Rolltones” un citus. Festivāla norise pārcelta uz 2022. gada vasaru, kad situācija pasaulē būs stabilizējusies, un atkal būs iespēja kuplā pulkā svinēt kantrimūzikas svētkus, tepat Bauskā, baudot arī amerikāniskās kantrimūzikas žanra vēsmas.

Pārceltā festivāla “Country Bauska” norises datums 2022. gadā būs 7.-8.jūlijs. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2022. gada festivālu. Vairāk informācijas: www.countrybauskafestival.lv.  

Foto: canva.com

TOP Komentāri

avatar