“Audiokvartāls” publicē koncertierakstu ar Odu un aicina uz koncertiem

Grupa “Audiokvartāls” kopā ar hip hop mākslinieku Odu publicē dziesmas “F.I.F.A.” koncertierakstu no sava jaunā albuma “Viss (nav) tik slikti” prezentācijas koncerta, kas norisinājās Ģertrūdes ielas teātrī, 11. jūnijā.


Varētu šķist, ka dziesma ir veltīta populārajai futbola videospēlei “FIFA”, tomēr kvēlākie spēles fani būs jāapbēdina, jo zem šīs abreviatūras slēpjās – “fenomenāls instinkts un fenomānala atmiņa”, par ko arī ir pati dziesma. Dziesma “F.I.F.A.” ir otrā no sadarbībām, kas iekļauta jaunajā albumā. Pirms tam klausītāji jau ir iepazinuši dziesmu “Es nesaprotu, es nemāku” ar dziedātāju Martu Ritovu, bet rudenī sekos trešā dziesma, kas tapusi kopā ar kādu citu mākslinieku.

Tā pat grupa izziņojusi datumus, kuros turpinās prezentēt albuma “Viss (nav) tik slikti” materiālu. Pirmie koncerti jau 12. augustā Tumē un Ogrē, kam sekos koncerti 1. septembrī Valmierā, 3. septembrī Rīgā “Angārā”, 10. septembrī Jelgavā un 17. septembrī Kuldīgā.

“Viss (nav) tik slikti” ir grupas otrais studijas albums, kurš izdots ši gada 31. maijā, kam sekoja prezentācijas lielkoncerts Ģertrūdes ielas teātrī, kā arī koncerti Liepājā un Jūrmalā. Grupas “Audiokvartāls” sastāvā darbojas Ivars Ozoliņš, Arnis Ozoliņš un Māris Skrodis.


Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar