Aicina uz dabas pētnieka Jāņa Kļaviņa vieslekciju

2. martā plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz TV un radio raidījumu veidotāja un dabas pētnieka Jāņa Kļaviņa vieslekciju “Aicinājuma meklējumos”, kurā lektors stāstīs par to, kā mūsdienu plašajā izvēlē atrast savu īsto aicinājumu, un kā saprast, ka izvēlētais ceļš ir īstais. Vieslekcija būs skatāma tiešsaistē augstskolas Facebook lapā.

“Ikviens no mums ir īpašs, ar unikāliem talantiem, spējām un īpašībām. Taču bieži vien, traucoties materiālās laimes meklējumos, mēs pazaudējam patieso ceļu. Vai un kā ir iespējams to atrast? Arī manā dzīvē ir bijušas neskaitāmas krustceles un daudzas noteikti vēl priekšā. Tāpēc kopā ar lielu prieku pārdomāšu piedzīvoto Jukonas plašumos, aizbrauksim ar motociklu līdz Austrālijai un pacentīsimies atbildēt uz šo jautājumu,” skaidro Jānis Kļaviņš. 

Ikdienā Jānis Kļaviņš darbojas dažādās jomās – radio un TV, Zemessardzē, piedaloties dažādos projektos un rūpējoties par dabas aizsardzību. Arī daudziem no mums ikdiena ir piepildīta ar dažādiem pienākumiem un darbības virzieniem. Kā izvēlēties īsto? Kā uzstādīt mērķus, īpaši tad, ja to ir daudz, un, kā tos sasniegt? Kur un kā rast resursus savu mērķu sasniegšanai? Par to plašāk lektors stāstīs vieslekcijā.

Jānis Kļaviņš kopā ar Māri Olti Radio SWH vada raidījumu “Zaļais stūris”, tāpat Jānis darbojies televīzijā kā raidījuma “Piedzīvojums dabā” veidotājs un vadītājs. No bērnības nodarbojies ar motokrosu. Jānis ir arī mednieks un aktīvi darbojas Zemessardzē, kā arī dabas aizsardzības jomā. 2006. gadā Jānis Kļaviņš kopā ar Andi Pikānu veica 5 mēnešus garu motociklu ekspedīciju no Latvijas uz Austrāliju. Viņš bijis arī viens no kanoe laivu ekspedīcijas pa Jukonas upi dalībniekiem. Par 3200 km garo upes ekspedīciju izveidota dokumentālā filma un seriāls “Lejup pa Jukonas upi”.

Aicināts ikviens interesents! Lai piedalītos tiešsaistes vieslekcijā, nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar