3 budžetam draudzīgi vecpuišu ballītes uzdevumi

Vai Tavam draugam vai brālim tuvojas kāzu diena? Ir laiks organizēt vecpuišu ballīti – pasākumu, ko jūs atcerēsieties vēl ilgi! Viens no svarīgākajiem aspektiem ir vecpuišu ballītes uzdevumi un aktivitātes, kas šo dienu padarīs interesantāku. Protams, tas viss maksā naudu un vecpuišu ballīte var izmaksāt vairākus simtus eiro. Tomēr ne vienmēr viss labais maksā daudz. Iepazīsties ar 3 budžetam draudzīgām vecpuišu pasākumu idejām!

Kāpēc rīkot vecpuišu ballīti?

Vecpuišu balles ir vērts rīkot vairāku iemeslu dēļ. Gūtais gandarījums un emocijas vienmēr atsver ieguldīto laiku un finanses. Vecpuišu ballītes uzdevumi palīdz radīt lieliskas atmiņas, ar kurām gribēsiet dalīties neskaitāmas reizes.

Lūk, daži iemesli, kāpēc ir vērts rīkot vecpuišu ballīti:

 1. draudzības svinēšana – vecpuišu ballīte sniedz iespēju līgavainim un viņa tuvākajiem draugiem sanākt kopā un svinēt draudzību, kas, iespējams, ilgst vēl ilgāk nekā līgavainis pazīst savu topošo sievu. Tā ir iespēja stiprināt saikni starp draugiem un radīt paliekošas atmiņas pirms jūsu draugs uzsāk jaunu nodaļu savā dzīvē;
 2. ilgstošas ​​atmiņas – labi noorganizēta vecpuišu ballīte var radīt neaizmirstamas atmiņas līgavainim un jums pašiem. Šis pasākums ļaus atcerēties vecos labos laikus, kad bezrūpīgi ballējāties katru nedēļas nogali;
 3. stresa mazināšana – vecpuišu ballīte ir iespēja līgavainim atpūsties no kāzu rīkošanas stresa un citiem ikdienas pienākumiem. Tā ir iespēja atpūsties, relaksēties un izklaidēties ar draugiem, sniedzot tik ļoti vajadzīgo atelpu pirms lielās kāzu dienas;
 4. simboliska atvadīšanās – vecpuišu ballītes kalpo kā simbolisks atvadīšanās pasākums no neprecētās dzīves. Tā ir iespēja svinēt vienas dzīves nodaļas beigas un otras sākumu, godinot pāreju no vecpuiša statusa uz kļūšanu par precētu vīru;
 5. spēcīgākas savstarpējās saitesvecpuišu ballītes uzdevumi un pasākuma organizēšana kopumā nozīmē komandas darbu un veiksmīgu komunikāciju starp vairākiem cilvēkiem. Šis plānošanas un koordinēšanas process var stiprināt saiknes starp iesaistītajiem, veicinot draudzību un atbalstu;
 6. personalizēta pieredze – vecpuišu ballīti var pielāgot tā, lai tā atbilstu līgavaiņa interesēm un vēlmēm. Neatkarīgi no tā, kādi tieši ir vecpuišu ballītes uzdevumi – piedzīvojumiem bagāta āra aktivitāte, pokera nakts vai relaksējoša nedēļas nogales atpūta, ballīti var pielāgot tā, lai radītu neaizmirstamu pieredzi, kas atbilst līgavaiņa gaumei;
 7. pēdējā iespēja izklaidēties – dažiem līgavaiņiem vecpuišu ballīte varētu būt pēdējā iespēja iesaistīties noteiktās aktivitātēs vai piedzīvojumos pirms iestūrēšanas laulības ostā. Tas ļauj viņiem izklaidēties un svinēt dzīvi pirms apņemšanās kļūt par vīru.
 8. atbalstoša vide – vecpuišu ballīte nozīmē arī atbalstošu un uzmundrinošu vidi, kurā draugi var dalīties padomos un gudrībā viens ar otru. Tā ir iespēja gan līgavainim, gan visiem draugiem saņemt atbalstu, ja tāds ir nepieciešams;
 9. jaunas draudzības – ja visi topošā vīra draugi vēl nav labi pazīstami, vecpuišu ballīte var būt lielisks veids, kā pirms kāzu dienas iepazīt vienam otru un nodibināt jaunus kontaktus;
 10. tradīcijas un kultūra – vecpuišu izpriecu ballītes kopumā ir kļuvušas par daudzu kultūru un tradīciju sastāvdaļu, un tām ir īpaša nozīme, atzīmējot vīrieša stāšanos laulībā. Šīs tradīcijas ievērošana var piešķirt kāzu svinībām papildu nozīmi.

  Vecpuišu pasākumi ir iespēja iegūt jaunas draudzības un neaizmirstamas atmiņas. Tā ir diena, kad ļauties kārtīgai svinēšanai un priecāties par sava drauga nozīmīgo dzīves lēmumu – apņemt sievu. Lai šo dienu padarītu pēc iespējas īpašāku, ir jāsagatavo vecpuišu ballītes uzdevumi un dažādas aktivitātes. Iepazīsties ar vairākām idejām, kas būs jūsu maciņam draudzīgas!

  Foto: unsplash.com

3 vecpuišu ballītes uzdevumi, kas neradīs robu budžetā

Vecpuišu pasākumi ir saistīti ar gana lielām izmaksām. Kopsummu sastāda tādas pozīcijas kā transports, ēdināšana un dzērieni, vecpuišu ballītes uzdevumi, dažādu atribūtu iegāde, nakšņošana (ja ballīte norisināsies vairākas dienas) un citi faktori. Ja jūsu budžets ir ierobežots, izvēlieties kādu no tālāk rakstā minētajām idejām!

1. Lāzerpeintbols jeb lāzertags

Lasertags ir aizraujoša šaudīšanās spēle, kas liks jums ne tikai fiziski izkustēties, bet arī izsmieties un gūt azartu.

Kāpēc lāzera peintbols ir laba ideja vecpuišu ballītei? Tam ir vairāki iemesli. Izlasi un uzzini!

 • Jautra un aktīva pieredze – laser tag nodrošina aktīvu un adrenalīnu izraisošu pieredzi visiem spēlētājiem. Tā ir iespēja gan līgavainim, gan pārējiem iesaistīties draudzīgā sacensībā, vienlaikus izklaidējoties un jautri pavadot laiku.
 • Atbilstoši ikvienam – lasertags ir spēle, ko var baudīt visu vecumu un fiziskās sagatavotības cilvēki. Neatkarīgi no tā, vai jūsu kompānijā ir sportiski vai mazāk aktīvi cilvēki, ikviens var piedalīties un lieliski pavadīt laiku.
 • Komunikācijas veicināšana – lāzerapeintbols veicina komandas darbu un uzlabo komunikācijas prasmes starp spēlētājiem. Tā var būt lieliska pieredze jums visiem, jo būs jāizstrādā stratēģija un jāsadarbojas komandā, lai sasniegtu uzvaru.
 • Nostaļģiska izjūta – daudziem pieaugušajiem, jo sevišķi vīriešiem, ir patīkamas atmiņas no bērnības, kad pagalmā tika spēlēti “kariņi” ar pašu gatavotām koka “pistolēm”. Vecpuišu ballīte ir īstais laiks, kad atgriezt šādas nostaļģiskas izjūtas.
 • Droša bezkontakta spēle – atšķirībā no, piemēram, krāsu peintbola vai airsofta, lāzertags ir salīdzinoši droša bezkontakta aktivitāte. Tas samazina traumu risku, turklāt trāpījuma gadījumā nepaliek zilumi, kas ir jo īpaši svarīgi, ja ballīte notiek dažas dienas pirms kāzām.
 • Individuālas iespējas – lāzertaga spēlē var izvēlēties spēļu scenārijus jeb misijas, kuras var pielāgot tā, lai tās atbilstu jūsu vēlmēm. No klasiskiem komandas uzdevumiem līdz sarežģītākiem scenārijiem īpaši izceļot līgavaini.
 • Iespēja visu gadu – lāzera peintbolu var spēlēt gan iekštelpās, gan ārā. Tas nozīmē, ka šādi vecpuišu ballītes uzdevumi ir pieejami visu gadu neatkarīgi no laikapstākļiem.

Šī būs īstā aktivitāte jūsu ballītei!

Foto: gunsnlasers.lv

2. Elektrokartingi

Vīriešiem patīk sacensību gars, iespēja pierādīt savas prasmes, kā arī tehniskas lietas. Elektrokartingi apvieno šo visu un ir ideāli piemērota aktivitāte vecpuišu ballītei:

 • adrenalīns – elektriskie kartingi piedāvā ātru un adrenalīnu izraisošu pieredzi, kas ir vajadzīgs aizraujošai vecpuišu ballītei. Sacensības pa trasi lielā ātrumā var radīt uzmundrinājumu un padarīt pasākumu neaizmirstamu;
 • piemērots visiem – elektrokartings ir atpūta, ko var baudīt visu vecumu un prasmju cilvēki. Neatkarīgi no tā, vai jūsu kompānijā ir pieredzējuši braucēji vai tādi, kuriem nav auto vadīšanas apliecība, ikviens var izbraukt un izklaidēties;
 • viegli un ērti – vadīt elektriskos kartingus ir salīdzinoši vienkārši, tāpēc braucēji, kuri brauc pirmo reizi, var ātri to apgūt;
 • ērta plānošana – lielākā daļa kartinga halles piedāvā grupu paketes, padarot to par ērtu iespēju jums kā organizatoriem. Varat koncentrēties uz pasākuma baudīšanu, nevis nodarboties ar sarežģītām plānošanas detaļām;
 • pieejamība – elektrokartingu trases lielākoties ir ierīkotas iekštelpās, tādēļ nav jāuztraucas par nelabvēlīgiem laikapstākļiem, kas citkārt varētu izjaukt plānoto aktivitāti.

Izvēlieties mūsdienīgas aktivitātes un atstājiet organizēšanas procesu citu rokās!

Foto: gunsnlasers.lv

3. Reball

Reball ir peintbola spēle, kurā krāsu bumbiņu vietā izmanto gumijas bumbiņas. Spēles laikā spēlētājs pats var papildināt savu munīciju, vienkārši aizskrienot uz savu bāzu. Šauj cik vēlies un nemaksā par papildu bumbiņām!

Kāpēc vecpuišu ballītei izvēlēties reball?

 • Mazāk sāpīgi – pateicoties gumijas bumbiņām, trāpījums ir mazāk sāpīgs un iespēja, ka paliks zilumi, ir krietni mazāka nekā tradicionālajā peintbolā. Liels pluss, kas nesamazina jautrību un sacensību garu.
 • Nav atkarīgs no laikapstākļiem – reball spēles notiek iekštelpās, tāpēc var spēlēt visu gadu arī tad, ja ārā gāž lietus vai snieg sniegs.
 • Komandas saliedēšana – šādi vecpuišu ballītes uzdevumi jūs saliedēs un veidos vēl ciešākas savstarpējās saiknes.
 • Individuāla pieeja – spēles laikā instruktors var dot jums tematiskas misijas, piemēram, vecpuiša atbrīvošana no gūsta u. Tml. Tāpat atsevišķi reball klubi piedāvā arī smieklīgus kostīmus, kas ballīti padarīs vēl īpašāku.
 • Adrenalīns un sacensību gars – reball ir aktivitāte, kurā varēsiet izjust kārtīgu adrenalīnu un patīkamu sacensību garu. Kura no komandām būs labāka?

Ļaujieties azartam un aizraujošai aktivitātei!

Izklaides parki “GUNSnLASERS“ – īstā vieta vecpuišiem

Ļauj citiem noorganizēt foršu pasākumu Tavā vietā! Izvēlies izklaides parkus “GUNSnLASERS” un darbinieki parūpēsies par izcilu izklaidi un jautrību.

Lai pieteiktu vecpuišu ballīti sev vēlamā laikā:

 • apmeklē mājaslapu www.gunsnlasers.lv un aizpildi kontaktformu tiešsaistē (rezervācija tiks apstiprināta tikai tad, kad klientu konsultants būs ar Tevi sazinājies);
 • raksti ziņu uz info@gunsnlasers.lv, norādot vēlamo datumu un laiku, kā arī aptuveno personu skaitu;
 • zvani pa tālr. 27274646 jebkurā sev ertā dienā!

“GUNSnLASERS” atpūtas parki strādā katru dienu no rīta līdz pat vakaram. Izvēlies pieredzējušus vecpuišu ballīšu rīkotājus, kas nodrošinās izcilu izklaidi!

Foto: gunsnlasers.lv

Reklāmraksts tapis sadarbībā ar “GUNSnLASERS“

TOP Komentāri

avatar