Zanes Zustas grāmatas „Aiz durvīm“ atvēršana

Dižpārdokļa „Tarakāni manā galvā“ autore Zane Zusta nāk klajā ar jaunu grāmatu – „Aiz durvīm“. Tāpat kā iepriekšējā darbā, autore lasītājiem cenšas pavērt durvis uz cilvēku psihes noslēpumiem.

“Aiz durvīm” ir emocionāls stāsts divās daļās par divām sievietēm psihoterapeita kabinetā. Un par to, kas notiek, katrai esot savā durvju pusē. Grāmata un vēstījums būvēti tā, lai lasītājs sev uzskatāmi atklātu patiesību par patiesības divējādo dabu. Autores stilu raksturo šarmanti savērpta stāsta intriga un rotaļīgs sižeta līnijas risinājums, kas tomēr aizved pie gana nopietnām atziņām par atbildību, pārsteidzīgiem secinājumiem, mīlestību, pieķeršanos un laimi.

„Manuprāt, svarīgākais ir tas, ko ar konkrēto darbu rakstnieks vēlas pateikt. Savos darbos – gan rakstot bērniem, gan arī pieaugušajiem, man būtiski, ka lasītājs tiek stimulēts domāt. Ar šo darbu cenšos parādīt, ka katram stāstam ir divas puses un tāpēc arī – divas patiesības. Tā ir dzīves šķautne, ko katrs esam piedzīvojuši, bet ne vienmēr vēlējušies saprast un atzīt. Sava patiesība ir svarīga, bet otra?“ par grāmatu saka autore Zane Zusta.

Zane Zusta jau pārliecinoši sevi pieteikusi kā rakstnieci gan ar bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci, gan grāmatu “Tarakāni manā galvā”, kas tapa sadarbībā ar psihoterapeiti Diānu Zandi. Arī savā jaunajā darbā “Aiz durvīm” Zane Zusta cenšas pavērt durvis uz cilvēku psihes noslēpumiem, lai izvestu lasītāju cauri domāšanas un rīcības labirintiem.

Grāmatu izdot apgāds ZVAIGZNE ABC, bet grāmatas vāka dizainu veidojis Aigars Mamis.

Video: Ģirts Spēlmanis

TOP Komentāri

avatar