Tiešraide par atbalstu mazajiem uzņēmējiem: kā uzsākt pārdošanu internetā?

Lai atbalstītu uzņēmējus un palīdzētu pielāgoties jaunajai situācijai, Luminor banka aicina uz bezmaksas vebināru tiešsaistē. Tajā vairāki eksperti un uzņēmēji dalīsies ar pieredzi, ieteikumiem, risinājumiem – kā pārorientēt biznesu un attīstīt pārdošanu internetā. Vebinārs “Kā mainīt biznesa modeli, attīstot tirdzniecību tiešsaistē?” būs skatāms Luminor Latvija Facebook profilā 2. aprīlī plkst. 10. 

Covid-19 pandēmija ir negaidīts izaicinājums ekonomikai un uzņēmējdarbībai, un to labāk var pārdzīvot tie uzņēmēji, kuri ir gatavi pielāgoties jaunajai situācijai. Tā kā šobrīd ir svarīgi līdz minimumam samazināt klātienes kontaktu starp cilvēkiem, labākais risinājums, kā turpināt uzņēmējdarbību, ir pielāgot un pārcelt to uz interneta vidi. Lielākais izaicinājums tas būs maziem uzņēmumiem, pašnodarbinātajiem vai mikrouzņēmumiem, kuri saskārušies ar krīzi un kuriem ir ierobežoti līdzekļi mājaslapas izstrādei. 

Lai iedvesmotu mazos uzņēmējus un palīdzētu rast praktiskus risinājumus, vebinārā eksperti un uzņēmēji palīdzēs saprast, kā uzsākt e-komerciju, skaidros, kādi ir iespējamie bezmaksas risinājumi tiešsaistes pārdošanas attīstīšanai, kādi resursi nepieciešami jauna interneta veikala izstrādei, kā arī dalīsies pieredzē – kā labāk organizēt preču piegādi. Tāpat vebinārā varēs uzzināt par bezmaksas risinājumu, kā pircējiem nodrošināt ērtu, drošu un ātru maksājumu saņemšanu interneta vidē, vienlaikus uzņēmumam neradot liekas izmaksas un laika patēriņu, slēdzot vairākus līgumus par maksājumu apstrādi tiešsaistē ar dažādām bankām. Šis bankas risinājums mazajiem uzņēmējiem līdz 31. augustam pieejams bez maksas.

Vebinārā piedalīsies:

  • Kristaps Skutelis, tehnoloģiju eksperts un bloga Kursors.lv galvenais redaktors;
  • Jevgeņijs Kazaņins, Luminor ikdienas produktu attīstības vadītājs Baltijā;
  • Santa Gridjuško, “Corean” uzņēmuma vadītāja; 
  • Jānis Grants, “DPD Latvija” valdes priekšsēdētājs.

TOP Komentāri

avatar