Šova «Dejo ar zvaigzni» uzvarētāju noteiks skatītāji

Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno balvu – 15 000 eiro – cīnīsies trīs pāri: M.Čehova Rīgas krievu teātra aktieris Maksims Busels un Liza Manija, TV3 laika ziņu moderatore Rūta Dvinska un Viktors Haritonovs, kā arī grupas “Citi zēni” solists Jānis Pētersons un Olena Čerekova. 

Šoreiz visu noteiks skatītāji, jo tieši viņu balsojums noteiks to, kurš būs uzvarētājs. Žūrija šajā reizē vērtējumu dejotājiem neliks, vien izteiks savus komentārus par redzētajiem priekšnesumiem. Finālistiem šī ir bijusi patiešām izaicinoša nedēļa, jo katram no viņiem finālam jāsagatavo trīs priekšnesumus.

Kā pirmie finālā uzstāsies Maksims un Liza. Viņu pirmā deja būs žūrijas izvēlēta – lēnais valsis. “Atturība, elegance, bīstamība” – tā Maksims un Liza raksturo savu pirmo fināla priekšnesumu. Kā otro viņi dejos džaivu. Tā kā viņi tika izbalsoti no šova un nav izdejojuši visas 10 standarta un Latīņamerikas dejas, šī būs pavisam jauna deja, jo nav redzējusi ne žūrija, ne skatītāji. Savu dalību šovā viņi noslēgs ar brīvā stila deju filmas “La La Land” mūzikas pavadījumā, kuras pamatā stāsts, līdzīgi kā filmā, būs par savu sapņu piepildījumu.

Otrie finālā uzstāsies Rūta un Viktors. Arī viņu pirmā deja ir žūrijas izvēlētais lēnais valsis. Rūta un Viktors ar deju, priekšnesumu un stāstu uzburs skaistu un sirsnīgu Ziemassvētku ainu, lai atgādinātu, ka Ziemassvētki ir vien pēc dažām nedēļām. Rūtas un Viktora džaivs ir viens no priekšnesumiem, kas skatītājiem visspilgtāk palicis atmiņā, jo tas noslēdzās ar.. kūku Viktora sejā! Šoreiz Rūta un Viktors darbosies mainītās lomās. Kā tas beigsies un vai atkal lidos kūkas, to redzēsim jau svētdien. Bet savu noslēdzošo deju brīvajā stilā Rūta un Viktors veltīs dejai un mīlestībai pret deju, rādot, ka dejot tiešām var katrs.

Savukārt ar trešo kārtas numuru uzstāsies Jānis un Olena. Kā pirmo deju žūrija viņiem ir izvēlējusies sambu, pirmo reizi šo deju viņi izdejoja košos putnu tērpos, kuras stāsta pamatā bija žubītes savaldzināšana. Šoreiz dejā sekos stāsta turpinājums. Kā otro redzēsim mīlestības deju rumbu. Jānis un Olena savu stāstu par mīlestību sola rādīt mums visiem ļoti aktuālā stāstā – par mīlestību, satricinājumiem un lēmumiem, kas vienu mīlestību liek mainīt pret citu. Bet pēdējā šova priekšnesumā, kas arī būs brīvajā stilā, Jāni atbalstīs viņa grupa “Citi zēni”. Būs krāsaini, skaisti un atraktīvi!

Tāpat šova producenti ir parūpējušies par vairākiem pārsteigumiem visa vakara gaitā. Šovā atgriezīsies visi iepriekšējās nedēļās izbalsotie dalībnieki ar saviem priekšnesumiem, tāpat gaidāma dueta “Bujāns” uzstāšanās, kas būs īpašs veltījums visiem šova „Dejo ar zvaigzni“ dalībniekiem.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar