Sācies balsojums par “Riga Jazz Stage 2020” skatītāju simpātiju

Sadarbībā ar konkursa ilggadējo sadarbības partneri mobilo sakaru operatoru “Tele2” no 11. februāra tiek uzsākta skatītāju balsošana par Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa “Riga Jazz Stage 2020” dalībniekiem, lai noskaidrotu skatītāju simpātiju. Nobalsot par savu favorītu var konkursa mājaslapā www.rigajazz.lv.

Ikgadējie pavasara džeza svētki norisināsies no 2. līdz 4. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace” Rīgā. Skatītāji par savu simpātiju abās nominācijās var nobalsot reizi diennaktī. Mājaslapas www.rigajazz.lv sadaļā “Konkursanti” iespējams noklausīties šā gada dalībnieku skaņdarbus un iepazīties ar viņu radošo biogrāfiju, tādējādi izdarot izvēli par savu simpātiju. Šīs balvas ieguvējs tiks paziņots konkursa apbalvošanas ceremonijā 4. aprīlī, un skatītāju simpātija saņems dāvanu no “Tele2” – “iPhone 11 Pro” viedtālruni. 

Vokālistu kategorijā par uzvaru gan konkursā, gan skatītāju balsojumā šogad sacentīsies 14 vokālisti un 13 bundzinieki. Kā jau konkursa rīkotājvalstij pienākas, visvairāk dalībnieku šogad ir no Latvijas – vokālistes Karīna Laugale un Katrīna Kabiņecka un bundzinieki Kristaps Jānis Sokolovs, Mareks Logins, Pauls Pokratnieks, Sanijs Bondars un Sigvards Dižais. 

Kaimiņvalsti Lietuvu konkursā pārstāvēs dziedātāja Žemīna Krukonīte un bundzinieks Ažuolas Paulauskas. No Igaunijas konkursā piedalīsies bundzinieks Mihails Ņikitins, bet no Baltkrievijas – dziedātāja Akuļina Andrejeva.

Četri konkursanti pārstāvēs Itāliju – vokālistes Sāra Simionato un Valentīna Fina, bet itāliešu bungu skolas rokrakstu demonstrēs Kristians Tioco Kaenaco Anzolins un Džovanni Paolo Liguri. Turciju konkursā pārstāvēs dziedātāja Kagla Karali un sitamo instrumentu pārzinātājs Mehmets Ali Šimaili. Vēl vokālistu kategorijā savu talantu demonstrēs Aļina Zalozna no Ukrainas, Aleksandra Smerečanska no Polijas, Amanda Bekere no Vācijas, Eva Halcinova no Slovākijas, Lūize Balkvila no Lielbritānijas un Emma Hedrika no ASV. Vienīgais vīriešu kārtas pārstāvis vokālistu konkurencē būs Matevžs Vidičs no Slovēnijas. Somiju konkursā pārstāvēs bundzinieks Jonatans Sarikoski, Dāniju – Matiass Fišers-Mogensens, bet Beļģiju – Janniks Ballmans.

“Riga Jazz Stage” konkursa koncerts ar visu jauno talantu piedalīšanos norisināsies 2. aprīlī, bet Fināla koncerts ar žūrijas izvirzītajiem dalībniekiem – 3. aprīlī. Apbalvošanas ceremonija un konkursa viesa – dziedātāja un bundzinieka Džeimisona Rosa (Jamison Ross) – koncerts notiks 4. aprīlī. 

Biļetes uz “Riga Jazz Stage 2020” nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar