Rīgas centrā sadur vīrieti

Svētdien, 26. februārī, neilgi pēc pulksten 18.40 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki kādā Rīgas centra kamerā pamanīju divu vīriešu konfliktu, kura laikā viens no vīriešiem vairākas reizes atvēzēja nazi pret otru vīrieti, radot manāmus miesas bojājumus. Attiecīgi uz notikuma vietu nekavējoties tika norīkota tuvākā Centra pārvaldes ekipāža.

Kad policijas darbinieki bija ceļā, uzbrucējs notikuma vietu pameta, taču pēc video centra darbinieku norādēm tika panākts pie Centrālās stacijas. Pārmeklējot agresoru, likumsargi pie viņa atrada divus nažus – vienu lielu, otru salokāmu, kā arī šļirces, adatas un pudeli ar metadona šķidrumu. Sarunas laikā uzbrucējs apgalvoja, ka viņš neatceroties, ko viņš izdarījis un iepriekš sastaptais vīrietis viņam pats esot uzbrucis.

Vienlaikus pie cietušā ieradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, papildu RPP ekipāža un arī Valsts policijas darbinieki. Pēc ārstu sniegtās informācijas cietušajam konstatētas četras asiņojošas durtas brūces, tādēļ pieņemts lēmums personu nogādāt medicīnas iestādē.

Savukārt agresors par nežēlīgo uzbrukumu nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.

TOP Komentāri

avatar