Rīgas Austrumu slimnīca pakāpeniski atjaunos ambulatoro pacientu plūsmu

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca jau no šodienas saskaņā ar Veselības ministrijas rīkojumu ir atsākusi pakāpeniski sniegt izmeklējumus un ambulatorās konsultācijas pirmreizējiem pacientiem pie ārstiem-speciālistiem.

Tuvāko nedēļu laikā slimnīcas Klientu apkalpošanas centra darbinieki apzvanīs iepriekš atceltos izmeklējumus un atteiktās vizītes pie speciālistiem – kopskaitā vairāk kā 6000 cilvēkiem, un piedāvās tuvāko iespējamo pieraksta laiku. Lūdzam ņemt vērā, ka tieši tāpēc – pagaidām nav iespējams pierakstīties vizītē pie ārsta-speciālista vai uz izmeklējumiem, zvanot uz vienoto pacientu pieraksta tālruni, vai rakstot e-pastu. Par ambulatoro pakalpojumu atjaunošanu pilnā apmērā ziņosim atsevišķi.

Imants Paeglītis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs: „Visiem šiem cilvēkiem sakarā ar Covid-19 infekcijas ierobežošanas pasākumiem iepriekš tika atceltas ambulatorās vizītes, izmeklējumi un dažādi medicīniskie pakalpojumi, tādēļ uzskatām, ka šiem cilvēkiem būtu priekšroka tos saņemt.”

Jāņem vērā, ka Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca veselības aprūpes pakalpojumus atsāks sniegt pakāpeniski, plānojot pacientu plūsmu un nosakot precīzu ierašanās laiku medicīnas iestādē.

Agrita Junkere: Klientu apkalpošanas daļas vadītāja: „Lūdzam būt saprotošiem. Jārēķinās, ka nevarēsim atzvanīt uzreiz visiem un arī pieraksta vietas nevarēsim piedāvāt uzreiz un visiem. Rīkosimies pakāpeniski un secīgi. Visiem tiem cilvēkiem, kam iepriekš vizītes tika atceltas – zvanīsim un piedāvāsim slimnīcas kapacitātes iespēju robežās pieraksta iespējas.

”Lūdzam to ņemt vērā un plānot ierašanās laikus. Pacientu skaits, kas vienlaicīgi uzturas stacionāru telpās, tiks ierobežots – lai pasargātu cilvēkus, kas ieradušies vizītē pie speciālista vai uz izmeklējumu, pacientus, kas šobrīd ārstējas stacionāros, kā arī ārstus, mediķus un slimnīcas darbiniekus.

Profesors Haralds Plaudis, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Ārstniecības direktors un ķirurģijas galvenais speciālists: „Aicinu sadarboties un saglabāt nosvērtu mieru. Sagaidiet mūsu klientu apkalpošanas speciālista zvanu un, ierodoties stacionārā – šobrīd ir svarīgi ievērot gan valstiski noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, gan arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāru personāla norādījumus un ieteikumus. Atkārtoti aicinu ikvienu rīkoties atbildīgi un gadījumā, ja jums ir augšējo elpceļu saslimšanas simptomi vai arī, ja ir aizdomas, ka Jūs varētu būt inficējies ar Covid-19, lūdzu – esiet godīgi un nenāciet klātienē! Piezvaniet un paziņojiet par plānotās vizītes atcelšanu.”

Atgādinām, ka Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas mediķi kā līdz šim turpina sniegt pacientiem medicīnisko palīdzību – ķīmijterapiju, bioloģisko medikamentu terapiju, dzīvībai svarīgo orgānu aizstājējterapiju, staru terapiju, dienas stacionāra pakalpojumus hematoloģijā, kā arī medicīnisko palīdzību pacientiem, kuriem ir jāturpina vai jāpabeidz neatliekamā kārtā uzsākta ārstēšana.

TOP Komentāri

avatar