RIGA REGGAE un Horens Stalbe izdod singlu par godu Boba Marlija 75. jubilejai

Latvijā vienīgā aktīvā regeja grupa RIGA REGGAE Horena Stalbes vadībā, kā veltījumu Boba Marlija 75. dzimšanas dienā, klausītāju vērtējumam nodod singlu “Viss ir dūmi”, un tās video versiju. 

“Savaldīšanās un pacietība ir ceļš uz piedošanu, mieru un laimi,” jaunizdoto kompozīciju un grupas darbību komentē Horens Stalbe.  

“Viss ir dūmi” mūzikas autori ir Ints Ķergalvis aka Speiss un Udis Vanags,  bet pie teksta tapšanas piedalījies arī grupas līderis Horens Stalbe. Dziesmas  tapšanā un ierakstā līdzdarbojušies pārējie grupas RIGA REGGAE dalībnieki- Mikus Rullis (bungas), Renarts Braufmanis (basģitāra), Ritvars Šilkovs (saksafons), Maksims Starodubovs (trombons, melodions, perkusijas) un  Mārtiņš Burkevics (taustiņinstrumenti). Dziesmas ieraksts, un miksēšanas process veikts skaņu inženiera Mārtiņa Burkevica vadībā, savukārt, skaņdarbs māsterēts ierakstu studijā “Mercury Mastering” ASV. 

Dziesmai tapusi arī video versija. Par kuru parūpējies tuvs grupas draugs multimākslinieks Ēriks Saksons. Video klipa prezentācija un koncerts norisināsies 7. februārī Mūzikas bārā “Četri Balti Krekli” Rīgā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar