Rīgā atklāj jaunu ēdienu piegādes platformu Bolt Food

2020.gada 8. janvāris, Rīga – Šodien Latvijas tirgū ienāk vadošā Eiropas transporta pakalpojumu sniedzēja Bolt ēdienu piegādes platforma Bolt Food. Jau šobrīd Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pasūtīt maltīti no vairāk kā 170 restorāniem. Nākotnē “Bolt Food” plāno paplašināties un piedāvāt pakalpojumu arī citās Latvijas pilsētās. 

Pašlaik platforma piedāvā piegādi no vairāk kā 170 restorāniem Rīgā, tai skaitā McDonald’s, Lido, Vairāk Saules, Čili pica, Ezītis Miglā, Lidojošā varde un Ausmeņa kebabs. Lai izmantotu jauno pakalpojumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food aplikāciju Apple vai Android ierīcēm. Pēc reģistrācijas lietotājiem būs iespēja iepazīties ar piedāvājumu, atkarībā no atrašanās vietas. Ēdienu būs iespējams pasūtīt uz galvaspilsētas centru, tālo centru, Purvciemu, Teiku, Pļavniekiem un Ķengaragu. Drīzumā pasūtījumu zonu plānots paplašināt, iekļaujot Pārdaugavu un vairākus attālākus rajonus.

“Esam izvērtējuši augošo pieprasījumu pēc ēdienu piegādes pakalpojumiem, un, ņemot vērā klientu vēlmes, ar Bolt Food varam iepazīstināt arī Rīgas iedzīvotājus. Izveidotā infrastruktūra, kā arī uzņēmuma pieredze un zināšanas ļauj ienākt ēdienu piegādes tirgū ar pārliecību,” stāsta Latvijas reģionālais vadītājs Kārlis Ķezberis.

Lai iepazīstinātu lietotājus ar jauno platformu, pakalpojuma ieviešanas laikā, pasūtot jebkuru ēdienu, pamata piegāde no tuvējiem restorāniem būs bezmaksas, taču tālākiem pasūtījumiem tiks piemērota papildus piegādes maksa. Turklāt Bolt Food klienti varēs novērēt plašo restorānu izvēli, jo vairāki no tiem līdz šim nav piedāvājuši ēdienu piegādes pakalpojumus.

“Mūsu mērķis ir sniegt ātrāku un ērtāku ēdienu piegādi, tāpēc mūsu kurjeru loks ir ļoti plašs. Tāpat kā transporta pakalpojumu platformā, mums ir svarīgi visiem kurjeriem nodrošināt iespējami labāko atbalstu, lai saglabātu augstu pakalpojuma kvalitāti, vienlaikus piedāvājot izdevīgas cenas ikvienam klientam,” informē Kārlis Ķezberis.

Rīga ir ceturtā pilsēta pasaulē, kur tiek piedāvāts Bolt Food pakalpojums. Pagājušā gada augustā platforma tika atklāta Igaunijā, Tallinā, kam vēlāk sekoja Tartu un Lietuvas galvasspilsēta Viļņa. Tuvākajā laikā Bolt Food uzsāks darbību arī Dienvidāfrikā un citās Eiropas un Āfrikas pilsētās. Šis ir jau trešais pakalpojums, kas tiek piedāvāts Rīgas iedzīvotājiem līdz ar kopbraukšanu un elektrisko skrejriteņu servisu.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar