Rīgā ar lielkoncertu uzstāsies ukraiņu mākslinieks “Verka Serdjučka”

17. septembrī “Wondersala” koncertlaukumā ar vienīgu lielkoncertu Baltijā uzstāsies ukraiņu mākslinieks “Verka Serdjučka”. Serdjučka Rīgā ieradīsies pilnā sastāvā kopā ar savu grupu, informē portāls balticevents.info.

Verkas Serdučkas koncertiem raksturīgais krāšņais populāro hitu, humora un pārsteigumiem bagātas dzīvās uzstāšanās sajaukums ir iemesls, kādēļ mākslinieks jau 30 gadus pulcē daudzskaitlīgu auditoriju pasaules prestižākajās hallēs un arēnās.    

Wondersalas skatītāji pirmo reizi varēs dzirdēt slavenā Eirovīzijas hita jauno versiju, kas kopš 2022. gada 24. februāra skan tikai kā “Dancing Russia Goodbye”. Daļa no biļešu pārdošanas ieņēmumiem tiks ziedoti, lai palīdzētu cietušajiem Ukrainā. 

Rīgas koncertā Verka Serdjučka uzstāsies ar īpašu koncertprogrammu, kur izpildīs savus labākos darbus, ka arī prezentēs pavisam jaunus darbus. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs.

https://lv.mticket.eu/en/riga/verka-serduchka-riga-67.html?fbclid=IwAR2QSd-MtOyhK0UD0jHnN-AZFXOlLMr_otcZCuJgYJYj-W96B_KBnVUj_5Q

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar