Reika projektam “Milleny” jauns videoklips un dziesma “100”

Augusta sākumā Latvijas mūzikas skatuvei sevi veiksmīgi pieteica jauna grupa “Milleny”. Grupas pirmais debijas singls un videoklips “Lasvegasā” jau 3 mēnešu laikā “Youtube” vietnē sasniedza vairāk kā 550 tūkstošus skatījumu. Taču jau ir tapusi jauna dziesma un “Milleny” izdod savu otro singlu, ar nosaukumu “100”. Klips tapis īpašās Holivudas noskaņās, izmantojot daudzveidīgu lokāciju kombināciju ar zaļo ekrānu.

Mūzikas apvienības “Milleny” sastāvā ir jau plašāk pazīstamais mūziķis Arvis Reiks un jaunais talants Artūrs Dominiks Hatuļevs.

Jaunā dziesma “100” vēsta par dzīves situācijām, kurās, tiecoties uz savu mērķi, ir jābūt gatavam ļauties dažādiem dzīves izaicinājumiem. Sapņot var visi! Lai nokļūtu tur, kur vēlies, ir jāpārvar dažādi šķēršļi, jāmācās no savām kļūdām un jāpēta, jāatklāj arvien jaunas robežas.

Ņemot vērā Reika aizraušanos ar automašīnām, speciāli klipa filmēšanai sagādāts rets retro auto – “Dodge Charger 1968“, kurš Latvijā līdz šim nav bijis sastopams. Ar šādu auto braucis filmas “Fast & Furiousviens no galvenās lomas atveidotājiem – Vins Dīzels. Izmantots arī īsts, deaktivizēts shotgun ierocis no ‘’RigaShot’’ un savās viesmīlīgajās telpās grupu uzņēma arī “Arēna Rīga”.

Mūziķi centušies atrast jaunu, radošu veidu, kā pasniegt videoklipu mūsdienīgā manierē, atšķirīgu no ierastajiem klipiem.

Dziesmas teksta autori ir abi grupas “Milleny” pārstāvji. Mūzikas, aranžijas, dziesmas ierakstā un apstrādē piedalījušies – “Milleny”, Viesturs Rupeiks, Mārtiņš Rudzītis, Pēteris Upelnieks un Fakts. Videoklipu filmējis operators Toms Rings, producējis pats Reiks. “Milleny” vēlas izteikt pateicību “Road Cafe” un visiem, kas bija atsaucīgi un palīdzēja klipa tapšanā.

“Milleny” aicina visus arī uz savu pirmo koncertu 21. decembrī Talsu Tautas namā, lai pirms Ziemassvētkiem sarīkotu emocijām bagātu un izklaidējošu pasākumu. Koncertā grupa izpildīs gan savus jaunākos singlus, gan jau labi zināmos Reika skaņdarbus.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar