Piedāvā iespēju atrast darbu dažu minūšu laikā

Darbinieku trūkums ir viena no aktuālākajām problēmām dažādās nozarēs. Visbiežāk ar grūtībām atrast darbiniekus saskaras vidējie un lielie uzņēmumi, kuri nolēmuši paši doties pie potenciālajiem darbiniekiem, piedaloties “Ātrajā randiņā ar uzņēmēju”. Uz pasākumu, kas notiks 16. oktobrī plkst. 14.00 Turības Biznesa inkubatorā, aicināts ikviens darba meklētājs. 

Pasākums tiek rīkots ar mērķi, lai izvairītos no ilgstošā darba meklēšanas procesa, kurā potenciālajam darbiniekam ir jāizpēta vakances, jāsagatavo un jāizsūta CV, jāsagaida atbilde no darba devēja un tikai tad, pozitīva rezultāta gadījumā, jādodas uz interviju. „Ātrais randiņš ar uzņēmēju būs lieliska iespēja atrast darbu vien dažu minūšu laikā.

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe skaidro: “Šobrīd izteikti novērojams darbaspēka trūkums ikvienā jomā un vadības līmenī, tāpēc šādi pasākumi ir jāizmanto.”

Uz randiņu ar uzņēmēju aicināts ikviens interesents, kas vēlas atrast darbu. Nav jāraksta garas motivācijas vēstules, tikai jāpiesakās dalībai pasākumā, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU, un jāsagatavo trīs līdz piecu minūšu garu runu jeb pitch par sevi un savām kompetencēm, kā arī jāņem līdzi CV. Pasākuma ietvaros ikvienam pēc ātro randiņu principa būs iespēja doties pie uzņēmumu pārstāvjiem un 3 minūšu laikā pastāstīt, kāpēc tieši viņš ir piemērots darbam attiecīgajā kompānijā. Tāpat ikvienam uzņēmumam tiks atvēlētas piecas minūtes, lai pastāstītu par piedāvātajām vakancēm, nepieciešamajām darbinieka prasmēm un iespējamajiem ieguvumiem, strādājot uzņēmumā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar