Pavisam drīz 17.Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

17.Baltijas jūras dokumentālo filmu forums, ko rīko Nacionālais Kino centrs, no 4. līdz 8.septembrim norisināsies Rīgā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī. Paralēli starptautiskam dokumentālā kino projektu tirgum, kurā tiksies filmu režisori, producenti, TV pārstāvji, kino izplatītāji un fondu vadītāji no visas Eiropas, skatītājiem foruma laikā būs iespēja redzēt dokumentālo filmu programmu “Vairāk nekā sapnis”.

Biļešu iepriekšpārdošana un ielūgumu izņemšana uz seansiem Rīgā, kinoteātrī “KSuns”, sāksies sestdien, 31.augustā! Dokumentālā kino cienītāji aicināti savlaicīgi iegādāties biļetes vai izņemt ielūgumus, apmeklējot “KSuns” kasi (31.augustā un 1.septembrī no plkst. 14.30, 2. un 3.septembrī no plkst.16.30).

Ar seansu programmu Rīgā iespējams iepazīties Nacionālā kino centra mājas lapā (www.nfc.lv), kā arī kinoteātra “K.Suns” mājas lapā: www.kinogalerija.lv. Biļetes cena uz seansiem Rīgā – 2 Ls, skolēni, studenti, pensionāri un kino profesionāļi, uzrādot apliecības, var saņemt bezmaksas ielūgumus.

Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā, ar subtitriem angļu valodā, nodrošinot tulkojumu arī latviski.

TOP Komentāri

avatar