Par “Stopify” savāktajiem līdzekļiem uz Ukrainu ceļo siltie guļammaisi

Par ziedojumu straumēšanas servisā “Stopify” Ukrainas bruņoto spēku atbalstam savāktajiem līdzekļiem 16. februārī uz Ukrainu devies kārtējais sūtījums: 100 lieli termo guļammaisi, kuros iepakots vēl kāds īpašs vēstījums – Latvijas skolēnu zīmēti uzmundrinājumi ukraiņu karavīriem.

100 guļammaisi “Carinthia Sleeping Bag Defence 4”, kas ļauj nodrošināt komforta temperatūru pat -15 grādu salā, tiks nosūtīti vairākām apakšvienībām, kuras cīnās pie Bahmutas. Ukrainas vēstniecībā viesojās latviešu un ukraiņu skolēni no Rīgas Ukraiņu vidusskolas, Oskara Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, kuri sagatavojuši zīmējumus karavīriem kā iedrošinājumu un spēka vēlējumu. Bērnu radītie darbi, palīdzot pašiem autoriem, iepakoti guļammaisos un nosūtīti uz Ukrainu.

“Ja iepriekšējos sūtījumos par “Stopify” savāktajiem līdzekļiem nodrošinājām tehniskas vajadzības – automašīnas, kvadriciklus, dronus, nakts redzamības iekārtas, ģeneratorus, tad šoreiz sūtām siltumu. Gan fizisko – guļammaisus, gan emocionālo – bērnu novēlējumus, kas sildīs sirdi un stiprinās karavīru cīņassparu,” saka “Stopify” idejas autors Māris Upenieks.

Jau ziņots, ka ar nolūku veicināt sabiedrības atbalstu Ukrainas uzvaras tuvināšanai trīs komunikācijas nozares profesionāļi un labi draugi – Māris Upenieks, Mārcis Miķelsons-Germs un Miks Miķelsons – no pamatdarba brīvajā laikā izstrādājuši unikālu ziedojumu straumēšanas servisu Ukrainas bruņoto spēku atbalstam “Stopify”. 

Trīs mēnešu laikā kopš ziedojumu straumēšanas platformas pieteikšanas to abonējuši vairāk nekā 5940 cilvēki no 46 valstīm. Kopā izdevies savākt jau vairāk nekā 250 000 eiro un nosūtīt pirmās palīdzības kravas uz frontes līniju – kvadriciklus, termovizorus, nakts redzamības monokļus, taktiskos cimdus, brilles, dronus, dīzeļģeneratorus un daudz citu Ukrainas armijai nepieciešamu lietu.

Foto: Artis Mihailovs

TOP Komentāri

avatar