Múr melanholiskais singls “summer is over and so are we”

Es novēlu jebkuram, kurš ar šo dziesmu pavada kādu mirkli, sajust kaut ko, izjust, un palaist vaļā. Mana versija par dziesmas saturu ir tikai viena no daudzām.”

Múr dalās ar savu jauno singlu “summer is over and so are we” (vasara ir beigusies un esam arī mēs), kas ierakstīts Liverpūlē (Apvienotajā Karalistē) un tā videoklipu, kas filmēts Londonā. Šis ir pirmais izdevums, kuru autore pati ir producējusi, miksējusi un māsterējusi.

Videoklips atspoguļo dziesmas versiju, kur Múr atminas par laiku, kad līdz ar vasaru beidzās arī kādas attiecības, un ataino kur tas viņai ir palīdzējis vai iztraucējis nokļūt. Šis audiovizuālais darbs aptver visu Múr nostalģiju un melanholiju, tagad savienojoties ar jaunatrastu spītu.

Dziesmas ierakstā piedalās arī basģitārists Daniel Guillermo Sauceda, ar kuru Múr iepazinās, pēdējos 4 gadus studējot Paula Makartnija veidotajā mūzikas institūtā, Liverpūlē.

Pirms studijām Múr izdeva albumu “Under Allure”, kas tika nominēts Zelta Mikrofonam, un minialbumu “Nekas Vairs Nav Skaisti”, kura singls “Ķiršu Koki” iekaroja daudzu Latvijas klausītāju sirdis.

Tagad Múr dzīvo Londonā un iegūst maģistra grādu mūzikas producēšanā. Māksliniece piebilst, ka “tuvā nākotnē sekos dziesma latviešu valodā. Es jūtos ērti rakstīt gan angļu, gan latviešu valodās, un tās ir dažādas pieredzes un emocijas. Gribu turpināt tikai paplašināt savu redzesloku, un iemēģināt balsi ar krievu un spāņu valodās”.

Foto & video: publiciātes

TOP Komentāri

avatar