COVID-19: Robežšķērsotāju ievērībai

Ar šā gada 17.martu ir pārtraukti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, tāpat ir aizliegta personu pārvietošanās caur sauszemes robežšķērsošanas vietām uz Eiropas Savienības ārējās robežas, tas ir, uz Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas.

Turpmāk uz ārkārtējās situācijas izsludināšanas laiku Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas sauszemes robežšķērsošanas vietās, tas ir, Terehovas, Grebņevas, Pāternieku, Silenes un Vientuļu robežkontroles punktos tiks atļauta ieceļošana Latvijas iedzīvotājiem un ārzemniekiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvija.

Tāpat Krievijas un Baltkrievijas iedzīvotāji netraucēti varēs atgriezties mītnes zemē, šķērsojot sauszemes robežu robežšķērsošanas vietās uz Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas.

Latvijas iedzīvotāju izceļošana uz Krieviju un Baltkrieviju ir aizliegta.

Ceļošanai Eiropas Savienības ietvaros no Latvijas puses nekādi ierobežojumi nav ieviesti. Ceļotājiem jāņem vērā kaimiņvalstu noteiktie ceļošanas ierobežojumi. Par visa veida ceļošanas ierobežojumiem citās valstīs, tajā skaitā mūsu kaimiņvalstīs, aicinām sekot līdzi Ārlietu ministrijas tīmekļvietnē https://www.mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/65695-valstis-kas-ir-noteikusas-iecelosanas-ierobezojumus.

Valsts robežsardze

Foto: ilustratīvs

12

TOP Komentāri

avatar
12 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
12 Komentāru autori
AAusowbAArmwkvAAjyqetAArabdzAAinsod Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
Arguexy
Viesis
Arguexy

Generic Cash On Delivery Doryx Best Website Online Store ploste buying cialis online Faipalagemia What Is Amoxicillin Bp

AAhcdec
Viesis
AAhcdec
AAccuyx
Viesis
AAccuyx

http://00-tv.com/video/1.html
bqjgdzcvcxbnrxgcby

AAyoqsl
Viesis
AAyoqsl

http://00-tv.com/video/1.html
xscxdzcvcxbnhrncdy

AAmfmuc
Viesis
AAmfmuc

Хрустальный смотреть онлайн bit.ly/35mqcNm

AAvgmjq
Viesis
AAvgmjq
AAtbwzq
Viesis
AAtbwzq
AAinsod
Viesis
AAinsod
AArabdz
Viesis
AArabdz
AAjyqet
Viesis
AAjyqet
AArmwkv
Viesis
AArmwkv
AAusowb
Viesis
AAusowb