Kā vecajos labajos laikos! “Saldās sejas” atzīmē albuma “12” izdošanu

Ar kuplu viesu skaitu un akustisko priekšnesumu, vakar Rīgas klubā “ST.BLACK & rock cafe urban stagetika atzīmēta grupas “Saldās sejas” jaunā albuma “12” izdošana.

Albums tapis viena gada laikā un ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki un katra no 12 albuma dziesmām ir veltījums kādam no gada mēnešiem. Katra dziesma viena gada laikā tika publicēta katra mēneša pirmajā datumā.

Ierakstā bez grupas dalībniekiem vēl piedalījušies arī Uldis Marhilevičs, Aija Andrejeva, grupa “Līvi”, Jānis Stībelis, Ivo Fomins, Igo, Antra Stafecka, Normunds Rutulis (Svilpis), Mārtiņš Kanters, Edvards Strazdiņš, Arnis Veisbārdis, grupa “Labvēlīgais tips”, Zigfrīds Muktupāvels, grupa “4 tie”, kuras sastāvā muzicē arī vairāku dziesmu vokālo partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, un meiteņu vokālā grupa “Karameles” Agneses Čīčes vadībā. Albumu producējis Gints Stankevičs.

Vakar uz mājīgās “ST.BLACK & rock cafe urban stage skatuves kāpa albuma idejas autors un visu dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa grupas biedri no “Saldajām sejām” – Tomass Kleins, Jānis Narkevics Juniors un Katrīna Bindere. Kā īpašie viesi uzstājās Arnis Veisbārdis un dziedātāja Antra Stafecka, kā arī latviešu jaunās kantrī mūzikas talants Edvards Strazdiņš. Pasākumu kuplināja arī grupas “Labvēlīgais tips” mūziķi, video producents Kaspars Rudzītis ar kundzi, kā arī albuma producents Gints Stankevičs, grupas “Karameles” meitenes un novembra dziesmas mūzikas autors Uldis Marhilevičs.

Albumā iekļautās dziesmas:

 1. Janvāris Saldās sejas un Līvi

 2. Februāris Saldās sejas un 4tie

 3. Mēs tikāmies martā Saldās sejas

 4. Aprīlis Saldās sejas, Svilpis un Mārtiņš Kanters

 5. Maijā Saldās sejas un Igo

 6. Jūnijs Saldās sejas, Ducele un Edvards Strazdiņš

 7. Jūlijs (Mums nav vienalga) Saldās sejas un Antra Stafecka

 8. Augusts (Pa apli) Saldās sejas, Zigfrīds Muktupāvels un Ivo Fomins

 9. Septembris Saldās sejas

 10. Oktobris Saldās sejas, Jānis Stībelis un Karameles

 11. Novembris Saldās sejas, Aija Andrejeva, Ivo Fomins un Marhils

 12. Decembris Saldās sejas un Labvēlīgais Tips

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar