Interneta tiešraidē notiks Roberta Gobziņa un grupas “Resnie putni” koncerts

Sestdien, 16.maijā pulksten 21 interneta tiešraidē no Liepājas, kultūras nama “”Wiktorija” pasaulē dosies Roberta Gobziņa un grupas “Resnie putni” koncerts “Dziesmas un stāsti par Pašīzo Lāci”. 

Neatkārtojamais mākslinieks Roberts Gobziņš arī šajos – jokainajos laikos – nesēd rokas klēpī salicis, bet ir sagatavojis un uzbūris jaunu, pārsteigumu pilnu pasauli, izveidojot koncertprogrammu  “Dziesmas un stāsti par Pašīzo Lāci”.

Tas ir sākums koncertu ciklam par jocīgajiem (pašīzajiem) pasaku zemes Lācijas iemītniekiem. Galvenie varoņi šajā stāstā ir Lācis, Ezis, Vārna un Suns. Fonā veģetē arī Zivis un Sēnes. Vienīgie cilvēki, kas vēl dzīvo Pašīzo Lācijā ir farmaceits Uldis un visādas Agnesītes. 

Visu šo krāsaino, paradoksu pilno stāstījumu koncertā kopā ar Robertu izspēlēs grupa “Resnie putni”, kuras sastāvu veido lieliski Latvijas mūziķi:  Ivars Kalniņš (bungas), Norberts Skraucis  (bass), Dāvis Mazurenko (ģitāra), Uldis Vanags (taustiņi), Lauris Amantovs  (trombons, trompete , akordeons)  un Uldis Ziediņš (trombons).

Šim notikumam par godu – kultūras namā “Wiktorija” tiek veidota stāstam cienīga scenogrāfija, kurā mājos dažādi pasaku zemes Lācijas iemītnieki un citi zvēri. 

Biļetes uz koncertu iegādājamas www.bezrindas.lv 

Koncerta rīkotāji informē, ka katra biļete jeb unikālais ieejas kods būs iegādājams līdz koncerta tiešraides beigām. Tie, kuriem konkrētais tiešraides laiks nav ērts, lai skatītos koncertu – varēs to izdarīt sev citā mīļā brīdī – līdz pat 23.maijam.  Ar šo kodu koncerts būs skatāms vienu reizi. Tas būs aktīvs 3 stundas kopš tā ievadīšanas brīža.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar