Grupa “Rāmi Riti” laiž klajā jaunu dziesmu un aicina uz savu šīs vasaras lielāko koncertu brīvdabā

Grupa ir iesākusi darbu pie piektā studijas albuma un ar videoklipu dziesmai “Riti, riti rīta rasa” dodas pie klausītājiem, aicinot 6. augustā uz savu vērienīgāko šīsvasaras brīvdabas koncertu “Avotā guni kūru”. Koncerts notiks vienā no gleznainākajām vietām Vidzemē – pie Zvārtes ieža, Amatas upes krastā.

Jaunajai dziesmai “Riti, riti rīta rasa” ir ļoti stipri dainu vārdi, ko katrs var dziedāt līdzi un spēcināties – kā jaunu dienu iesākot, tā arī maģisko saulgriežu laiku svētījot. 

Tā kā dziesma sevī iemieso spēka kodu, tad tās vizuālajam ietērpam tika izvēlēta viena no Latvijas spēka vietām, gleznainā Turaidas puse, ārpus ierastajām tūristu takām, kur zaļo mežs visā savā godībā un dabiskumā. Kopā ar “Rāmi Riti” šajā piedzīvojumā devās fotogrāfs un video operators Mārtiņš Plūme. 

Dziesmas muzikālās idejas autore un dainu tekstu salikuma veidotāja ir grupas vadošais vokāls Inese Kozuliņa, bet aranžija tapusi sadarbībā ar pārējiem grupas dalībniekiem – Mārtiņu Miļevski, Ivaru Štubi, Alisu Klimansku un Kalvi Vītolu. 

Ieraksts tapis sadarbībā ar skaņu režisoru Aigaru Grāveru studijā “Jump Sound”. 

Un 6. augustā “Rāmi Riti” aicina uz īpašu šīs vasaras koncertprogrammu “Avotā guni kūru”, kur būs klausāmas gan pavisam jaunas, gan arī klausītāju jau iemīļotas dziesmas no iepriekšējiem albumiem. Koncertā kā īpašie viesi piedalīsies čelliste Undīne Balode un koklētāja Zane Sniķere. 

Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar