Diona Liepiņa prezentē dziesmu “Klusumā”

Dziedātāja Diona Liepiņa nodod klausītājiem savu jaunāko singlu “Klusumā”, kas tapis konkursa “Ghetto Faktors” lielajam finālam, kas notika ceturtdiena, 17. jūnijā. Dziesmai radīts arī videoklips, kas veidots sadarbībā ar konkursa organizatoru komandu.

Šī dziesma tapusi spontāni, taču dabīgi, vērojot naksnīgo pilsētu un balstoties uz emocijām. “Es tobrīd jutu, ka man ir ko teikt, ka man atkal sāp, bet patiesībā par visu vairāk vēlos mieru. Domas pārtapa dzejā un naksnīgais laiks melodijā, ko pēc pāris dienām ierakstīju. Man ir grūti izklāstīt precīzas nianses par to, kas konkrēti ir dziesmas stāsts, jo es zinu, ko tā nozīmē man, taču es nevaru likt citiem justies tāpat. Katrs sajutīs citādi, sasaistīs ar savām sajūtām un emocijām. Kopumā dziesma ir par kādu, kuru mīli. Lai kur tu skatītos, ir šī salkanā iemīlēšanās smarža. Lai ko domātu, domas tāpat atgriezīsies pie šī viena īpašā cilvēka. Jā, mana dziesma atkal ir par kādu cilvēku no manas dzīves. Sapņi un iedomas par to, kā varētu būt. Uz psihisko norišu pamata balstītas fantāzijas. Mirkļi, kad ikviena otra cilvēka darbība tiek uztverta kā cerība. Atvadīties no kaut kā īpaša nekad nevar būt viegli, piemēram, ja visa diena ir pavadīta kopā, un vēl jo vairāk, ja nezini, kad atkal tiksieties. Iespējams, attālums reizēm ir viens no faktoriem, kas tomēr ietekmē cilvēku attiecības. Dziesma nav par bailēm ko pateikt vai izrādīt. Vairāk par to, ka Tu saudzē otru no savām emocijām, saudzē savstarpēji draudzīgo komunikāciju vienam pret otru. Tāds šīs dziesmas stāsts ir man, taču kāds tas būs klausītājiem? Katrs varēs to pielāgot savai situācijai,” atklāj Diona.

Dziesmas vārdu un mūzikas autore ir pati Diona, tās producenti – Juris Ludženieks, Ivars Ozoliņš, pēcapstrādi veidojis Juris Ludženieks. Videoklips, kurā tiek attēlota vientulība un ar fantāzijām sirgstoša meitene, tapis Grīziņkalnā sadarbībā ar “Ghetto Faktors” komandu – kameras Renārs Tukris, Miks Burmistrs, montāža – Renārs Tukris. Galvenajās lomās iejutās Diona Liepiņa un Reinis Kalniņš.

“Diona ievēlas, Dieva dara! Viss tika paveikts un esmu ļoti pateicīga producentiem – Jurim Ludženiekam un Ivaram Ozoliņam, kuri uztvēra gan mierīgo ainu, ko vēlējos, gan arī ritmiski enerģisko. Esmu pateicīga arī par lielisko sadarbību ar “Ghetto Faktors” komandu!” stāsta Diona. Īpašu paldies viņa saka arī Sintijai Leimanei un Jānim Kozlovskim, kuri filmēšanas laikā palīdzēja, konsultēja un atbalstīja.

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar