Ar skaļu vēstījumu dziesmā klajā nāk “Kreisā Krasta” reperis DENISS

Kreisā Krasta” dalībnieks un jaukto cīņu sportists DENISS (Deniss Stepanovs) nācis klajā ar dziesmu “Stop gamble”. Ar šo singlu viņš vēlas vērst cilvēku uzmanību uz azartspēļu problēmu, pieminot arī Latvijā zināmu cilvēku piemērus.

Pēc pusotra gada pārtraukuma DENISS atgriežas kā solo mākslinieks, piedāvājot dziesmu ar aicinājumu neiesaistīties azartspēlēs. “Dziesma ir vispatiesākais atspoguļojums tam, ka esot iekšā azartspēļu industrijā, tu jebkurā gadījumā būsi zaudētājs. Visironiskākais tajā visā ir tas, ka pats šobrīd esmu azartspēļu industrijā – kopā ar kolēģiem veidojam šovu, kuru pēc tam strīmojam “Telegram” čatā. Mēs spēlējam azartspēles, runājam par dzīvi, taču tur valda azartspēļu atmosfēra. Es nekad cilvēkiem neesmu teicis, ka viņiem ir jāspēlē, ka noteikti vinnēs naudu vai tamlīdzīgi, tieši pretēji – esmu teicis, ka tas nav labi un, ja neesi bijis azartspēlēs, tad labāk tur iekšā nelīst. Lai vai kā – mani tik un tā sirdsapziņa jau kādu laiku ir mocījusi, un es esmu sapratis, ka azartspēlēs ir ļoti daudz negatīvā, ka tas nepavisam nav kaut kas tāds, ko cilvēkiem vajadzētu darīt,” stāsta DENISS.

Dziesmas mērķis ir pateikt cilvēkiem patiesību par azartspēlēm un to, ka tas nav labi, uzrunāt cilvēkus nelīst iekšā azartspēlēs, jo ir tik ļoti daudz nepatīkamu stāstu dzirdēts, ka pazaudēti īpašumi, ģimenes šķirās un notiek vēl citas nelaimes azartspēļu dēļ,” skaidro DENISS. Viņš atklāj arī to, ka ne velti šajā dziesmā tiek pieminētas arī vairākas Latvijā labi zināmas personības, piemēram, Armands Šķēle, Jānis Krīvēns un Kaspars Kambala, kuri zina šo visu un ir ar pieredzi azartspēļu industrijā.

Singlam radīts arī videoklips, kas paspilgtina šo stāstu, parādot milzīgo atšķirību starp bagātību un nabadzību. Sasaistot ar dziesmu “Mans stāsts”, kur DENISS atklāti vēstīja par savu bērnību, nabadzību, skarbajiem apstākļiem, ar ko vēlējās cilvēkus iedvesmot, parādot, ka ir iespējams dzīvē sasniegt savus mērķus, neatkarīgi no tā, no kurienes tu nāc, šim videoklipam nabadzības/pagrīdes ainas filmētas repera laukos, kur viņš pavadījis bērnību. “Šis kontrasts ir uzsvars tam, ka jebkurā gadījumā agri vai vēlu tu nokļūsi līdz apakšai, ja būsi azartspēlēs. Ilūzija par bagātību ir mānīga, tāpēc nevajag klausīt šim dēmonam, kurš mēģina ievilkt azartspēlēs, un jāatceras, ka arī tās rada atkarību, un vari zaudēt visu,” saka DENISS. Videoklipa tapšanā liels atbalsts mūziķim bija viņa draugi, kuri arī redzami klipā – Eiropas čempions jauktajā cīņas sportā (MMA) Daņiks Vesnenoks, grupas OLAS dalībnieks Žanis Pavlovskis, mūzikas apvienības “Kreisais Krasts” dibinātājs Pionieris (Juris Šteinfelds), kā arī viena no lielākajām cīņas sporta zvaigznēm Lietuvā – Dominykas Dirkstys.

Audiovizuālais materiāls: publicitātes

TOP Komentāri

avatar