Ar jaudīgu dziesmu “Vienā laivā” sevi piesaka grupa “RS88”

Jaundibinātās grupas “RS88” galvenais dzinējspēks ir ogrēnietis Rihards Spriņģis, kurš šobrīd kopā ar ģimeni dzīvo un strādā Norvēģijā. Jaunā dziesma “Vienā laivā” ir tapusi pandēmijas laikā, kad ir īpaši svarīgi apzināties, cik ļoti mēs visi esam saistīti un atkarīgi viens no otra.

Rihards: “Lai arī kas tu esi, lai arī cik naudas kontā, lai arī kāds tev ir darbs,visiem mums ir problēmas, ar ko ir jātiek galā ikdienā. Muzikants nevar pabarot ģimeni, kad, tai pašā laikā, uzņēmēju ienīst bērni, jo viņš nekad nav mājās. Līdz ar to ir jāceļas kājās un jāstājas pretī izaicinājumiem, kuriem ne vienmēr gribas stāties pretī. Mēs visi esam visi vienā laivā un visiem ir jāstrādā kopā. Palīdzēsim viens otram, lai mēs, kā sabiedrība virzītos uz priekšu un vienā virzienā.”

Dziesmas tapšanā piedalījās Rihards Spriņģis (mūzika, vārdi, ģitāras), Jānis Isats (ieraksts un pirmā apstrāde), Kaspars Pļavnieks (bungas) un Kārlis Šteinmanis (mix/master).

Rihards par dziesmas video: “Bija doma video parādīt ikdienas šķēršļus, ar ko dažādu profesiju pārstāvji sastopas ikdienā. Video tika filmēts ar draugu palīdzību un piedalīšanos, paldies viņiem! Filmēšanas vietas – mans dzīvoklis, režisora pagrabs, tukša stāvvieta, čoma pagrabs, kur mums Covid-19 laikā bij ierīkota svaru zāle, tā paša čoma garāža un ezers laivas kadriem, pēc kura bij gan BBQ, gan drosmīgākie izmēģināja ar dēli aiz laivas “pašļūkt”. Pati filmēšana neaizņēma daudz laika, grūtākais bij savākt visus kopā vienā dienā, jo visiem savi darbi.”

Video tapšanā piedalījās: Edijs Bērziņš (režija/montāža), Rihards Spriņģis, Reinis Kudiņš (mehāniķis), Master Ziggy (miesnieks), Minas W. Habte (mūziķis), Maksims Smirnovs (atlēts), Nils Wiliams (uzņēmējs) no The Empire Style (interior design studio) un Mantas @mantas_asak.

Dziesmas mūzikas un teksta autors Rihards Spriņģis agrāk spēlējis ģitāru vairākās maz zināmās grupās Ogres pusē, sadarbojies ar Anitu Intaiti. Metis mieru ģitārai un aizrāvies ar elektronisko mūziku, gūstot arī vērā ņemamus panākumus dažādos remiksu konkursos, taču 2017. gadā atkal atgriezies pie ģitāras.

TOP Komentāri

avatar