Aktieru krāšņais muzikālais salidojums «Viena vieta uz brieža vēl brīva»

Pateicoties lielajai skatītāju atsaucībai pēc dziedošo aktieru salidojuma «Viena vieta uz brieža vēl brīva», kas novembra beigās izskanēja pārpildītajā VEF Kultūras pils zālē, pēc publikas vēlēšanās šī koncertprogramma vēlreiz turpat izskanēs 2023.gada 20.februārī. Koncerta sākums – plkst.19. 

Biļetes uz muzikālo salidojumu, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis un Ainārs Ančevskis, aktrise, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, Dailes teātra aktieris Imants Strads, kā arī aktieris Andris Bērziņš, jau var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs. 

«Arī šajā koncertā skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši: «Es mīlu, Tu zini» un «Ir visuma puteklis cilvēks» no Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas «Adata», «Lauras dziesma», «Druē dziesma», «Ubagu dziesma», kā arī Kerijas un Herstvuda duets no Raimonda Paula mūzikla «Māsa Kerija», dziesma «Ja Tu man esi» no Z. Liepiņa muzikālās drāmas «Adata», dziesma «Nē, manis nav» no Jāņa Lūsēna rokoperas «Sfinksa» un daudzi citi skatītājiem labi pazīstami skaņdarbi,» teic aktrise Dita Lūriņa, kura ir arī šīs koncertprogrammas režisore, piebilstot: «Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ne tikai kolēģi teātrī, bet arī kursabiedri, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau no studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts! Un, protams, skatītāji tiek aicināti dziedāt kopā ar mums!» 

Par pavadījumu šajā vakarā gādās pavadošā grupa «ARmaestro» Anatolija Livčas vadībā: 

Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (taustiņinstrumenti).

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar