Aicina uz tiešsaistes treniņu imunitātes stiprināšanai

Pavasaris vairs nav aiz kalniem – tas nozīmē, ka ir īstais laiks, lai uzlabotu savu fizisko formu, izturību un veselību. Turklāt šajā laikā pastiprināti jārūpējas arī par savu imunitāti, ko var sekmēt ar fiziskajām aktivitātēm, tāpēc Biznesa augstskola Turība un fiziskās sagatavotības trenere Ieva Bērziņa 18. februārī plkst. 18.00 aicina visus interesentus uz tiešsaistes fitnesa treniņu augstskolas Facebook lapā.

Nodarbības laikā fiziskās sagatavotības treneris parādīs ļoti vienkāršus vingrinājumus, kurus ikviens var veikt arī mājās – sev komfortablā un drošā vidē. Lai piedalītos tiešsaistes treniņā, būs nepieciešama dzeramā ūdens pudele, vingrošanas paklājiņš un piemērots sporta apģērbs.

“Vēlamos rezultātus nav iespējams sasniegt īsā laika posmā. Dzenoties pēc ātriem rezultātiem, var rasties negatīvas sekas, kas ietekmē kopējo veselības stāvokli. Ja vēlamies būt gatavi pavasara un vasaras sezonai, aicinu sākt domāt par veselības un fiziskās formas uzlabošanu jau tagad. Treniņā demonstrētie vingrinājumi būs daudzpusīgi un pa spēkam ikvienam,” uzsver Ieva Bērziņa.

Iepriekšēja pieteikšanās uz tiešsaistes treniņu nav nepieciešama, aicināts piedalīties ir ikviens interesents! Tiešraidi varēs vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar