KATŌ piedāvā līdz šim jutekliskāko skaņdarbu ar nosaukumu “Naktstauriņš”

Dziedātāja KATŌ savu dzimšanas dienu svin ar līdz šim romantiskāko kompozīciju. Svinību atzīmēšana ar muzikālu pārsteigumu klausītājiem jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju. No šodienas dziesma “Naktstauriņš” kopā ar videoklipu ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

Muzikālā stāsta pamatā ir kaisle, kuras varā pat ārēji spēcīgākie cilvēki kļūst trausli, tādējādi, arī viegli ievainojami. Galvenajā lomā ir naktstauriņa tēls – smalks un neaizsargāts. Viņu tik ļoti vilina gaisma, kas spīd no laternas, ka viņš ir gatavs riskēt ar visu, lai to aizsniegtu. Laterna ir kā orientieris tumsā. Viņam šķiet, ka tas ir Mēness, tātad vienīgais un pareizais ceļš. Tomēr, ne viss ir zelts, kas spīd. Reizēm apmātības dēļ mēs apmaldamies un attopamies izdegot.

Dziesmas videoklips tika filmēts “fon Films” studijā, operatora inscenētāja Ivo Skanstiņa vadībā. “Ar KATŌ jau otro reizi sastrādājamies, lai kopīgi radītu klipu viņas dziesmai. Šajā reizē dziesmas “Naktstauriņš” plūstošais skanējums radīja idejas tehniskajiem risinājumiem, izmantojot optiskos kameras filtrus attēla aizplīvurošanai. Ieguvām rezultātu, kas ļāva montāžai plūst starp dažādu kadru uzstādījumiem. Kopumā vizuālos efektus vēlējāmies radīt uz laukuma, lai tie skatītājam šķistu pēc iespējas organiskāki. Papildus minētajiem filtriem, tika izmantoti kristāli, kas šķēla attēlu un ūdens viļņu imitācijas, kuras ar gaismas palīdzību ieguva mirāžas efektu, atstarojoties kadra fonā,” par video izstrādes ideju stāsta Ivo.

“Naktstauriņš” ir priekšvēstnesis dziedātājas pavasarī gaidāmajam otrajam mini albumam. KATŌ kā dziedātāja Latvijas mūzikā sevi pieteica 2019. gada 18. februārī, izdodot singlu ”Es gāju par tālu”. Deviņu mēnešu laikā tika izdots mazalbums ”Ko mani putni ēd”, kas tika atzīts kā stabils pieteikums Latvijas popmūzikā, ko izceļ nominācija Mūzikas ierakstu gada balvai ”Zelta mikrofons 2020” kategorijā ”Gada debija”. KATŌ strauji izdevās iekarot klausītāju sirdis un radio topu virsotnes ar tādiem singliem, kā “Tu sit ārā man korķus”, “Ej ratā”, un “Plastmasas eglīte”.

Foto & video: publicitātes

5

TOP Komentāri

avatar
5 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
5 Komentāru autori
5raqmqnhdjflagyl and levaquin togethercialis for sale in australialwt0i Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
lwt0i
Viesis
lwt0i

can i get cheap clomid tablets buy clomiphene how can i get cheap clomiphene can i order generic clomid prices get generic clomid without insurance can i order generic clomid for sale where to buy cheap clomid pill

cialis for sale in australia
Viesis
cialis for sale in australia

More peace pieces like this would create the web better.

flagyl and levaquin together
Viesis
flagyl and levaquin together

More posts like this would make the online space more useful.

qnhdj
Viesis
qnhdj

how to get zithromax without a prescription – ciprofloxacin 500mg generic metronidazole over the counter

5raqm
Viesis
5raqm

semaglutide 14mg cheap – rybelsus 14 mg canada cyproheptadine 4mg ca