Noslēpumainā repere BDM izdod savu debijas albumu “Shapeshifter”

Noslēpumainā un sievišķīgā pašmāju repere BDM, kura gada sākumā sevi skaļi pieteica uz Latvijas hip hop mūzikas skatuves, laidusi klajā savu debijas albumu Shapeshifter. Līdz ar albuma izdošanu māksliniece publiskojusi arī videoklipu, iespējams, šīs vasaras kaislīgākajam skaņdarbam “Par daudz”, kas tapis, piedaloties jaunajam un daudzsološajam hip hop izpildītājam HUNN.

Albumā ar intriģējošo nosaukumu Shapeshifter iekļauti 10 noskaņās un stilistikā dažādi skaņdarbi, kurus BDM radījusi laika posmā no 2021. gada janvāra līdz jūnijam. “Albuma nosaukums Shapeshifter (jeb latviskojot – tāds, kurš spēj mainīt formu, veidolu) trāpīgi raksturo gan albuma saturu, gan mani kā personību. Albums ir noskaņu un satura ziņā daudzslāņains un krāsains, un tāda esmu arī es. Dažbrīd esmu mierīga un aukstasinīga, bet dažbrīd – kaislīga un emocionāla. Es esmu mainīga, un tāda ir arī manis radītā mūzika. Šis albums to lieliski atspoguļo,” skaidro BDM.

Līdzās BDM albumā dzirdami arī tādi pašmāju mūziķi kā Kurts no leģendārās hip hop apvienības S’T’A un jaunās, uzlecošās zvaigznes – dziedātāja Diona Liepiņa, hip hop izpildītāji Amanito un jau minētais HUNN. Savā debijas albumā iekļautajos skaņdarbos repere BDM aizskar vienmēr aktuālās tēmas – cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, tuva cilvēka zaudējumu, sievietes finansiālo neatkarību, mīlestību un seksu, pretošanos sabiedrībā valdošām dogmām un stereotipiem.

Albumā iekļauto dziesmu instrumentālo pavadījumu autori ir ārzemju producenti, bet albums ierakstīts Prime Time Studio Jelgavā, kur to miksējis un māsterējis mūziķis Fakts (Jānis Šmēdiņš).

BDM dziesma “Par daudz”, kurā piedalās arī reperis HUNN un kuras videoklips nonācis pie hip hop mūzikas cienītājiem vienlaikus ar BDM debijas albumu, ir juteklisks un kaislībām piesātināts attiecību stāsts. Dziesmas mazliet psihodēlisko vizuālo ekranizāciju radījusi multimediju mākslinieku apvienība Let the Good Time Roll (Reinis Šiballo un Mairis Bērzkalns).

Foto & video: publicitātes

TOP Komentāri

avatar