No 1. februāra tiks palielināts reisu skaits vairākos sabiedriskā transporta maršrutos Rīgā

Lai palielinātu distancēšanās iespējas sabiedriskajā transportā, no 1. februāra tiks palielināts reisu skaits vairākos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos. “Rīgas satiksme” nepārtraukti monitorē situāciju, un novērojumi liecina, ka pilnāks sabiedriskais transports vērojams atsevišķos rīta un vakara reisos, tādējādi darba dienās kopējais sabiedriskā transporta izlaidums tiks palielināts par 448 reisiem 15 sabiedriskā transporta maršrutos. Minētās izmaiņas tiks veiktas saskaņā ar Rīgas domes izpilddirektora rīkojumu. 

Izmaiņas darba dienu kustības sarakstos tiks veiktas:

  • Autobusiem

2., 3., 15., 21., 24., 30., 31., 48. un 58. autobusa maršrutā. 

  • Trolejbusiem

4., 15., 17. un 25. trolejbusa maršrutā.

  • Tramvajiem

un 7. tramvaja maršrutā.

Kaut arī atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos pasažieru plūsmas šķiet liela, kopējais pasažieru skaits autobusos, trolejbusos un tramvajos, salīdzinot ar vidējo pasažieru skaitu, darba dienās septembrī ir samazinājies par aptuveni 50%. 

“Rīgas satiksme” arī turpmāk nepārtraukti monitorēs un sekos līdzi sabiedriskā transporta piepildījumam un pasažieru plūsmām. Informāciju par salona piepildījumu sniedz gan sabiedriskā transporta vadītāji, gan tiek pārbaudīti klientu pieteikumi. Tāpat visi jaunākie “Rīgas satiksmes” transporta līdzekļi ir aprīkoti ar automātiskām pasažieru skaitīšanas sistēmām, tādējādi brīdī, kad transporta līdzekļa salons sasniedz 50% piepildījumu, dispečeri saņem signālu, kas dod iespēju operatīvi reaģēt un norīkot papildus transporta līdzekli.

“Rīgas satiksme” aicina nestrādājošos pensionārus, kā arī citas pasažieru kategorijas, kuras pārvietojas sabiedriskajā transportā ar 100% atlaidi, izmantot sabiedrisko transportu dienas laikā, kad pasažieru plūsmas ir nelielas.

Gadījumā, ja pasažieri novēro situāciju, kad sabiedriskajā transportā ir lielas pasažieru plūsmas, aicinām ziņot “Rīgas satiksmei” pa tālruni: 20361862, e-pastu: info@rigassatiksme.lv vai ziņot uzņēmuma sociālo tīklu profilos, norādot maršrutu un laiku, lai uzņēmums nepieciešamības gadījumā varētu operatīvi noreaģēt – norīkot lielākas ietilpības transportu vai papildus transporta līdzekli.

TOP Komentāri

avatar