Latviešu mūzikā sevi piesaka KATŌ

Ir dzimis jauns vārds latviešu mūzikā – dziedātāja KATO sevi piesaka ar mūzikas videoklipu debijas singlam “Es gāju par tālu”. Dziesma veltīta tiem “trakajiem” kuri izvēlas klausīt savai sirdsbalsij.

Dziesma “Es gāju par tālu” ir par lēmumu, kas, šķiet, nav lemts veiksmīgam iznākumam. “Emociju vadīti mēs reizēm zaudējam kontroli pār veselo saprātu un esam gatavi rīkoties, pēc principa – “šeit un tagad” – nedomājot par sekām. Tādējādi mēdzam sāpināt sevi un nereti arī tos, kuri mums tuvi un mīļi. Bet nekad jau nevar zināt – iespējams, ar sirdi, nevis prātu pieņemtais lēmums izmainīs dzīvi.” – par dziesmu stāsta KATŌ.

Dziedātājas pseidonīms primāri radies no angļu valodas vārda “cut” (“kat” – griezt), kas simboliski iezīmē jaunu ceļa sākumu mūzikā un mākslinieciskajā daiļradē. KATŌ tēls veidots sadarbībā ar Image Art Agency un Elizabeti Džeinu Rubeni. “Jau pirms tēla radīšanas, zināju, kā gribu izskatīties. Šajā tēlā es esmu es pati. Augsti papēži un vakarkleitas – tas laikam nav priekš manis!” atzīst KATO.

Dziesma “Es gāju par tālu” ir aizsākums singlu sērijai, kuras turpinājums gaidāms jau šīs vasaras sākumā.

Foto: publicitātes

1

TOP Komentāri

avatar
1 Komentāra topiki
0 Raksta atbildes
0 Sekotāji
 
Vislielākā reakcija
Karstākais komentāru topiks
1 Komentāru autori
YoYo Nesenie komentāru autori
jaunākie vecākie vispopulārākie
YoYo
Viesis
YoYo

Dziesma tīri OK, piedevām latviski!