Jau pavisam drīz gadatirgus “Dārzam un dzīvesstilam” Ķīpsalā

No 29. līdz 31. maijam, āra teritorijā pie Starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā notiks gadatirgus “Dārzam un dzīvesstilam”, kur vienviet varēs iegādāties gan visdažādākos stādus, puķes, augļu kokus, košumkrūmus, gan arī daudzveidīgas preces dārza darbiem un atpūtai.

“Šogad diemžēl iecienītā dārza un dzīvesstila izstāde izpaliek, taču mēs esam raduši iespēju Ķīpsalā sarīkot drošu gadatirgu, jo cilvēki alkst darboties dārzā un audzēt puķes uz balkoniem pat vēl vairāk nekā citus gadus. Gadatirgū teju visu nepieciešamo atradīs gan “zaļo pirkstiņu” īpašnieki, gan atpūtnieki,” norāda gadatirgus organizators  Artūrs Bidiņš.


Viss dārza darbiem

Lai dārza darbi ritētu pilnā sparā, no plašā un daudzveidīgā gadatirgus klāsta Ķīpsalā
ikviens varēs iegādāties sev nepieciešamos stādus, augsnes uzlabotājus, mēslojumu, augu aizsardzības  līdzekļus, dārza inventāru un instrumentus, siltumnīcas un daudz ko citu. Tāpat interesenti varēs iepazīties ar stādaudzētavu jaunumiem un saņemt zinošu speciālistu konsultācijas un praktiskus padomus dārza iekopšanā un piemērotāko stādu izvēlē. 

Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija plašā sortimentā piedāvās augļu koku un krūmogulāju stādus.  Gan rožu stādus, gan tradicionālos augļu kociņus, gan arī ko eksotiskāku, kā, piemēram, kolonābeles un ģimenes kokus, piedāvās stādaudzētava “Liepas”, kā arī Lietuvas stādaudzētava “Tado ūkis”. Ogulājus, košumkrūmus, ziedus čaklajiem dārzkopjiem gadatirgū Ķīpsalā piedāvās stādaudzētava “Meristēmas”. Plašā izvēlē būs zemeņu stādi, daudzveidīgi dārza melleņu krūmiņi un arī krāšņās peonijas! 

Pelnītai atpūtai

Pēc labi padarīta darba arī pelnīti jāatpūšas! Lai atelpas brīdis būtu patīkamāks, gadatirgū ”Dārzam un dzīvesstilam” varēsi atrast lapenes, nojumes, šūpoles, dārza mēbeles un pirtis savas piemājas teritorijas labiekārtošanai. 

Gadatirgū apmeklētāji varēs iegādāties arī kādus mājražotāju gardumus un saimniecībā noderīgus Latvijas amatnieku darinājumus.

Lai gadatirgus apmeklējums būtu drošs gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem, saskaņā ar  atbildīgo iestāžu rekomendācijām ir paplašinātas apmeklētājiem paredzētās ejas, tirdzniecības stendi ir izvietoti 2 metru attālumā vienu no otra un ir izvietotas norādes. Lai nenotiktu drūzmēšanās, gadatirgū ir paredzēta atsevišķa ieeja un vairākas izejas, kas ļaus ar pirkumiem ērti nokļūt autostāvvietā. Gadatirgū lūdzam ievērot drošības noteikumus. Būsim atbildīgi!

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar