Iznākusi grāmata „Valoda dzīvo, ja Tu tajā runāˮ

Latviešu valodas aģentūra izdevusi skolēnu radošo darbu grāmatu „Valoda dzīvo, ja Tu tajā runāˮ, kurā apkopoti gandrīz 500 skolēnu konkursa darbi – domraksti, dzejoļi un zīmējumi. 

Konkursā „Valoda dzīvo, ja Tu tajā runāˮ piedalījās 1023 skolēni no Latvijas un latviešu skolām pasaulē. Tā kā no vienas skolas varēja iesūtīt ne vairāk kā deviņus darbus, saņēmām labākos no labākajiem. Interesantākie skolēnu darbi dzīvo tālāk grāmatā, Radioteātra iestudējumā un skolēnu lasījumos.

Katram grāmatas līdzautoram un viņa skolotājam pienākas autoreksemplārs. 

Tā kā pasta pakalpojumi ir ļoti sadārdzinājušies, šoreiz gaidīsim līdzautorus un viņu skolotājus Latviešu valodas aģentūrā (Rīgā, Meistaru ielā 10, 4. stāvā) līdz š. g. 1. aprīlim, kur varēs saņemt autoreksemplārus, iepriekš piezvanot un saskaņojot laiku. Grāmatas var izņemt arī radi un draugi. 

Skolēnu radošo darbu konkursu sērijā šī ir jau septiņpadsmitā grāmata. Ar Latviešu valodas aģentūras skolēnu konkursu grāmatām brīvpieejā var iepazīties šeit: https://valoda.lv/gramatas/radoso-darbu-krajumi/. Grāmatu var arī iegādāties Latviešu valodas aģentūrā. 

„Kamēr vien Latvijā būs cilvēki, kas ciena un mīl savu valodu, un tajā runā, latviešu valodai būs saules mūžs,” tā rakstījusi Elīza Evelīna Pētersone no Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 11. klases.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar