“Euroaptieka” atver pirmo diennakts aptieku

Risinot diennakts aptieku trūkumu Rīgā un ņemot vērā iedzīvotāju pieaugošo pieprasījumu pēc aptieku darbības arī nakts stundās, “Euroaptieka” atver savu pirmo diennakts aptieku.  No šīs nedēļas viena no lielākajām “Euroaptiekām” Pļavniekos, Andreja Saharova ielā 20a, kļuvusi par diennakts aptieku, tādējādi esot pieejamākai iedzīvotājiem, kas saskaras ar nepieciešamību bezrecepšu un recepšu medikamentus iegādāties ārpus standarta darba laika. 

Bez diennakts darba laika aptiekas vēl viena priekšrocība ir tās atrašanās blakus medicīnas centram “VESELS CILVĒKS”, kas medicīnisko palīdzību nodrošina visu diennakti. Tas nozīmē, ka teju vienuviet jebkurā diennakts stundā rīdziniekiem turpat Pļavniekos ir iespēja saņemt medicīnisko palīdzību un iegādāties nepieciešamos medikamentus. 

“Liela daļa iedzīvotāju ir saskārušies ar situācijām, kad steidzama medicīniska palīdzība ir nepieciešama tieši tad, kad tā ir vismazāk pieejama, piemēram, nakts stundās – pēkšņi parādās izteikti augsta temperatūra, neciešamas sāpes vai citas akūtas veselības problēmas, taču mājās nav atbilstošu medikamentu. Priecājamies, ka no šīs nedēļas varam piedāvāt ērtu, operatīvu un vienkāršu palīdzības sniegšanu teju vienuviet. Medicīnas centrā “VESELS CILVĒKS” ikviens varēs saņemt nepieciešamo diagnostiku un konsultatīvo palīdzību, savukārt mūsu aptiekā iegādāties medikamentus arī nakts stundās,” saka “Euroaptiekas” aptieku tīkla kvalitātes vadītāja, farmaceite Zane Melberga.

Nakts laikā cilvēki aptiekas apmeklē akūtā stāvoklī, galvenokārt ar sūdzībām par augstu temperatūru, pēkšņām sāpēm. “Euroaptieka” paredz, ka nakts laikā iedzīvotāji aptiekā lielākoties iegādāsies pretsāpju medikamentus, medikamentus saaukstēšanās ārstēšanai un temperatūras mazināšanai, preces bērniem, piemēram, bērnu pārtiku, pamperus, kā arī pirmās nepieciešamības preces, piemēram, sieviešu higiēnas preces. 

“Euroaptieka” Pļavniekos, A.Saharova ielā 20a šī gada janvārī vēra savas durvis pēc rekonstrukcijas, piedāvājot iepirkšanos plašākās un modernākās telpās, ērtu pieejamību, kā arī vienu no plašākajiem tīkla sortimentiem. Vairāk informācijas par jauno “Euroaptieku” pieejama euroaptieka.lv.

Jaunajā medicīnas centrā “VESELS CILVĒKS” diennakti var saņemt augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas, kā arī veikt dažādu diagnostiku, medicīniskās manipulācijas un nodot analīzes. Darba dienās no plkst. 20.00 līdz 8.00 no rīta konsultācijas pacientiem sniedz pieredzējuši ārsti un ārsta palīgi, savukārt brīvdienās un svētku dienās visu diennakti var saņemt dežūrārstu konsultācijas.

Foto: publicitātes

TOP Komentāri

avatar